ZATERDAG – SAMEDI –
SAMSTAG
OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019
BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)
Fortvissers Borsbeek, Frans Beirenslaan
2 a, 2150 BORSBEEK
Herfstwandeling
4-6-10-15-21-26 km *** 08.00-15.00
DE RAVELSE WANDELAARS (1060)
Ontmoetingscentrum De Wouwer,
Kloosterstraat 4, 2380 RAVELS
12e Elfenwandeling - 3e Pierenmarathon
6-8-12-18-23-30-35-42 km ***
06.30-15.00
WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN vzw
(2051)
De Kardijk, Burgemeester Heymansplein, 3581
BEVERLO (BERINGEN)
Herdenkingstocht August Molenberghs
4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00
PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)
Gemeentelijke Basisschool
Denderwindeke, Edingsesteenweg 344, 9400 DENDERWINDEKE (NINOVE)
6e Winteruurtocht
7-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00
REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)
Parochiezaal Sinaai, Dries 70, 9112
SINAAI (SINT-NIKLAAS)
5e Herfsttocht
5-7-10-15-23 km *** 07.00-15.00
WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)
Heidehof, Heizijdestraat 20, 9280
LEBBEKE
12e Heizijdetocht
6-12-18-24 km *** 07.30-15.00
OP STAP ZWALM (3529)
De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630
MUNKZWALM (ZWALM)
5e Heksennacht
8 km *** 17.00-22.00
EURAUDAX BELGIË (4258)
Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320
HAMME-MILLE (BEAUVECHAIN)
Euraudax Beauvechain
25-50 km *** 09.00-14.00
WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205) Ontmoetings
centrum Voormezele, Voormezeledorp 8, 8902
VOORMEZELE (IEPER)
Herfsttocht
7-14-21 km *** 08.00-15.00
SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)
Sporthal De Branding, Populierenlaan 1,
8430 MIDDELKERKE
Halloweentocht
4-7-14-24 km *** 07.00-15.00
LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)
Zaal Beuterblomme, Sint-Kwintensstraat
7, 8340 OOSTKERKE (DAMME)
13e Kanalentocht
4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00
DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)
Markthuis, Markt 1, 8650 HOUTHULST
10e Pompoentocht
4-6-10 km *** 12.00-21.00
LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT
011)
S.R.P.A. Charleroi, Rue Jules Ruhl 211,
6032 MONT-SUR-MARCHIENNE (CHARLEROI)
9e Marche des Animaux
3-6-11-16 km *** 07.00-14.00
MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ
(HT 018)
Ecoles Communales de la Roë, Rue des
Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ
36e Marche du Val de Verne
4-7-14-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00
LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)
Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130
ESNEUX
Marche du Val de l'Ourthe
4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00
CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG
139)
ASBL De Belva, Route de l'Amblève, 18, 4960
BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (MALMEDY)
42e Marche de l'après-midi
6-12 km *** 13.00-19.00
CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)
Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof 3, 4770
AMEL
46. Internationale Wanderung und
Euregio Marching Trophy
4-7-12-20 km *** 07.30-14.00
Nederland – Pays-Bas – Niederlande
Klik op tochtnaam voor bijkomende info
STICHTING WANDEL COMITE BUIKSLOOT
Sportpark d.v.c.
Buiksloot, Baron de Coubertinlaan 6, 1034
ZK AMSTERDAM (NH)
25 km ***
09.00-11.00
15 km ***
09.00-12.00
10 km ***
09.00-14.00
5 km ***
09.00-14.00
WSV NOOIT GEDACHT
Sport- en
zalencentrum de Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971 XG BLESKENSGRAAF CA (ZH)
25 km ***
09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
10 km ***
09.00-13.00
5 km ***
10.00-13.00
WSV JONGE TIPPELAARS
Sporthal Dukdalf,
Reede 2a, 3232 CV BRIELLE (ZH)
40 km *** 08.00-10.00
25 km ***
08.00-11.00
15 km ***
08.00-14.00
10 km ***
08.00-14.00
5 km ***
08.00-14.00
MALLARD MARS
Bevrijdingsmuseum
Zeeland, Coudorp 41, 4455 AH NIEUWDORP
(ZE)
35 km ***
08.00-10.00
26 km ***
08.00-12.00
13 km ***
09.00-14.00
6 km *** 09.40
STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI
De Schuilpaats,
Otterloseweg 18a, 6718 ZM EDE (GE)
10 km ***
08.00-12.00
STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI
's-Heerenloo/ De
Hartenberg, Apeldoornseweg 60, 6733 SC
EDE (GE)
30 km ***
08.00-11.00
20 km ***
08.00-12.00
WSV WILSKRACHT KILDER
’t Kelrehuus,
Zuiderstraat 12, 7035 AW KILDER (GE)
35 km ***
08.00-10.00
25 km *** 08.00-12.00
20 km ***
09.00-13.00
15 km ***
09.00-14.00
10 km ***
09.00-14.00
6 km ***
09.00-14.00
WSV TUINDORP
’t Teuthuus,
Pampert 4, 7742 VV COEVORDEN (DR)
30 km ***
08.30-10.30
20 km ***
08.30-11.30
15 km ***
08.30-13.00
10 km ***
08.30-13.30
5 km ***
08.30-13.30
WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN
M.F.G. De
Kompenije, Ericalaan 24A, 8411 VK
JUBBEGA (FR)
30 km ***
08.30-09.00
20 km ***
09.00-10.00
15 km ***
10.00-11.00
10 km ***
10.00-12.00
5 km ***
10.00-12.00
ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER
Startlocatie zie
website AVNOP, EMMELOORD (FL)
30 km ***
08.30-10.30
20 km ***
08.30-10.30
10 km ***
09.00-13.00
Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg
Andere – Autre – Andere
EHRBACHKLAMM TRAIL
WINNINGEN
(D)
SCHNELLE FUSSE
WINNINGEN
(D)