M |
D |
W |
D |
V |
Z |
Z |
ZONDAG – DIMANCHE –
SONNTAG
SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019
WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)
Basisschool De Wilg, Eikhof 20, 2547
LINT
Najaarstocht
5-10-12-15-18-20-25-30 km ***
07.30-15.00
WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART vzw (1046)
PZ Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, 2450
MEERHOUT
23e Scherpgemetentocht
4-7-12-15-19-25-33-43 km ***
07.00-15.00
WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)
De Meersche, Molenstraat, 3830
WELLEN
Appelen- en perentocht - Herfsttocht
4-6-12-16-20-25 km *** 07.30-15.00
WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)
Parochiecentrum Peer, Kloosterstraat, 3990
PEER
Herfsttocht
4-7-10-14-17 km *** 07.00-14.00
WSV DE FONSKES vzw (4031)
Cultureel Centrum 't Stichelke,
Keizerstraat, 3360 LOVENJOEL (BIERBEEK)
Herfsttocht
4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00
WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM
(4061)
Zaal Harmonie, Stoofstraat, 1785
MERCHTEM
Feniks Classic - 38e Herfsttocht
6-9-12-15-18-24-30 km *** 08.00-15.00
LEVENSLUST vzw (4436)
Sportzaal Levenslust vzw, Scheestraat
74, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK)
20e Levenslustige wandeltocht
7-14-21 km *** 08.00-13.30
WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw
(5061)
Sportzaal De Pionier, Gosserieslaan, 8940
WERVIK
West-Vlaanderen Wandelt - 43e
Tabakstocht
6-12-15-21-28-35-42 km *** 07.00-15.00
PASAR OOSTKAMP (5318)
Polyvalente zaal van Oostcampus,
Siemenslaan 1, 8020 OOSTKAMP
28e Torenhoftocht
7-12-20 km *** 07.00-15.00
KWB ZANDVOORDE (5543)
Parochiezaal, Kloosterstraat 2, 8400
ZANDVOORDE (OOSTENDE)
Krekentocht
9-13-19 km *** 08.00-15.00
VZW EQUICURA
KALKEN
TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)
Salle Désirée, Rue de la Station 19, 6511
STRÉE (BEAUMONT)
Marche de la Biesmelle
5-10-25-20 km *** 07.00-15.00
LES MARCHEURS DE L'OURTHE (LG 019)
Salle de Géromont Loisirs, Rue du Bac
26, 4170 COMBLAIN-AU-PONT
Marche de l'Entité
4-7-12-21 km *** 07.00-14.00
SCML MAMMOUTH (LG 082)
Salle Le Cercle, Place Communale, 4340
AWANS
43e Marche Internationale
3-6-12-21 km *** 07.00-15.00
LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)
Salle, Rue de la Station 1, 6767 LAMORTEAU
35e Marche du Daru
6-12-20 km *** 07.00-14.00
LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)
Salle Le Chérimont, Rue du Chérimont 2,
5537 BIOUL (ANHÉE)
32e Marche d'automne
4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00
WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)
Sport- und Freizeitzentrum Worriken -
Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH
39. Internationale Wanderung
4-7-12-20 km *** 07.00-15.00
Nederland – Pays-Bas – Niederlande
Klik op tochtnaam voor bijkomende info
LE CHAMPION
Dam Amsterdam, Dam
1, 1012 JS AMSTERDAM (NH)
42 km ***
07.00-08.00
27 km ***
07.00-11.00
20 km ***
07.30-11.30
10 km ***
09.00-11.00
UITSPANNING DOOR INSPANNING – SAMEN OP STAP
Hoornse Harmonie, Achterstraat
43, 1621 GH HOORN (NH)
10 km ***
10.00-13.00
5 km ***
10.00-13.00
STICHTING DEN HAAG MARATHON
Pulchri Studio,
Lange Voorhout 15, 2514 EA 's-GRAVENHAGE
(ZH)
Den Haag Vrede's Wandelmarathon
60 km *** 05.00-05.15
42 km ***
06.45-08.00
31 km ***
09.10-10.00
21 km ***
09.10-11.00
10 km ***
10.00-13.00
5 km ***
10.00-14.00
STOURS
20 km ***
09.30-11.00
18 km ***
09.30-11.00
20 km ***
09.30-11.00
A.V. ’47 EN S.C. ANTILOPE
Clubhuis SC
Antilope, Alberdingk Thijmlaan 2, 2741
AA WADDINXVEEN (ZH)
25 km ***
08.00-10.00
20 km ***
08.00-11.00
15 km ***
08.00-11.00
10 km ***
08.00-12.00
5 km *** 08.00-12.00
WSV W.I.K.
Café De
Viersprong, Kanaalstraat 10, 5104 AC
DONGEN (NB)
20 km ***
10.00-12.00
15 km ***
10.00-12.00
10 km ***
10.00-13.00
5 km ***
10.00-13.00
ATLETIEKVERENIGING OSS '78
Sint Jozefkerk
Oss, Oude Molenstraat 8, 5342 GC OSS
(NB)
30 km ***
08.00-11.00
20 km ***
08.00-11.00
10 km ***
08.00-11.00
Thuis in Haren,
Lietingstraat 60, 5368 AC HAREN (NB)
20 km ***
08.00-11.00
10 km ***
08.00-11.00
WSV Z.U.TH.
Clubhuis Z.U.Th.,
Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)
25 km ***
08.00-11.00
15 km ***
08.00-13.00
10 km ***
08.00-13.00
5 km ***
08.00-13.00
WSV OLAT
Markt, Markt 8, 5492 AB SINT-OEDENRODE (NB)
OLAT Herdenkingstocht 75 jaar Operatie Market
Garden
31 km *** 09.00
WSV VWC VOETJE VOOR VOETJE i.s.m. WSV DE
GRENSLOPERS
TWC De Kempen,
Mgr. Smetsstraat 45, 5551 AB
VALKENSWAARD (NB)
34 km ***
08.00-09.00
22 km ***
08.00-11.00
15 km ***
08.00-13.00
8 km ***
08.00-14.00
WSV DE GRENSSTAPPERS
Café
Scheepers-Hansen, Bosstraat 10, 6015 AK
NEERITTER (LI)
25 km ***
08.00-12.00
15 km ***
08.00-13.00
7 km ***
08.00-14.00
WSV BERGGALM
Paviljoen
Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH
NOORBEEK (LI)
25 km ***
08.00-11.00
18 km ***
08.00-12.00
12 km ***
08.00-13.00
8 km ***
08.00-14.00
WSV PASCHALIS
Jeugdhuis Woezik,
Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)
25 km ***
08.00-11.00
20 km ***
08.00-11.00
15 km ***
08.00-12.00
10 km ***
08.00-13.00
5 km ***
08.00-13.00
WSV DIDERNA-W.I.K.
Clubhuis KV
Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952
GX DIEREN (GE)
25 km ***
09.00-12.00
15 km ***
09.00-12.30
10 km ***
09.00-13.00
5 km ***
09.00-14.00
YMCA DOETINCHEM
Tega '74,
Warnersstraat 5, 7011 BM GAANDEREN (GE)
25 km *** 09.00
20 km *** 09.00
15 km *** 09.00
10 km *** 09.00
5 km *** 09.00
BERNARD WEENINK STICHTING
Openluchtmuseum
Erve Kots, Eimersweg 4, 7137 HG LIEVELDE
(GE)
30 km ***
08.30-09.30
22 km ***
08.30-09.30
21 km ***
08.30-09.30
12 km ***
09.00-10.30
10 km ***
09.00-10.30
5 km ***
10;00-12.00
H.W.U.
Restaurant
Siemerink, Reininksweg 3, 7562 PJ
DEURNINGEN (OV)
18 km ***
09.00-11.00
12 km ***
09.00-12.00
6 km ***
09.00-12.00
WANDEL GROEP HEETEN
Dorpsplein Heeten,
Dorpsplein 2, 8111 AN HEETEN (OV)
18 km ***
09.00-11.00
8 km ***
09.00-11.30
Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg
CERCLE PEDESTRE LAROCHETTE
Centre
Culturel et Sportif, Rue Stenkel, L-7652
HEFFINGEN
5-10-20
km *** 07.00-14.00
Andere – Autre – Andere
ADEPS
PURNODE
ADEPS
VEZON
ADEPS
ORET
IVV W
EGGLKOFEN
(D)