Thierry Goethals

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

10/12/17 : De Duintrappers te Koksijde :

09/12/17 : ‘t Hoeksken Hamme : 

03/12/17 : De Lachende Klomp te Moerbeke-Waas :

26/11/17 : Internationale Tweedaagse Blankenberge :

19/11/17 : Postiljon Wandelclub te Drongen :

18/11/17 : De Kwartels te Wachtebeke : 

12/11/17 : Land van Rhode te Balegem :  

11/11/17 : Wase Steinbockvrienden te Sinaai :

04/11/17 : Euraudax te Lede :

01/11/17 : Comité 2000 te Ename :

29/10/17 : wsv Wetteren :

28/10/17 : Reynaertstappers te Sinaai :

21/10/17 : Euraudax te Terhagen :

14/10/17 : Euraudax te Leuven :

07/10/17 : De Kwartels te Oosteeklo :

30/09/17 : Land van Rhode te Melle :

23/09/17 : Marching Team 11de Bataljon Genie te Burcht :

17/09/17 : Groep ’t Singel te Lembeke :

16/09/17 : W.A.K. te Sleidinge :

10/09/17 : Wandelclub Nieuwpoort te Sint-Joris :

02/09/17 : Heuvellandstappers te Westouter :   

27/08/17 : Op Stap Zwalm te Beerlegem :

25/08/17 : Vierdaagse van de IJzer te Ieper :

24/08/17 : Vierdaagse van de Ijzer te Poperinge :              

23/08/17 : Vierdaagse van de Ijzer te Diksmuide : 

22/08/17 : Vierdaagse van de IJzer te Oostduinkerke :   

20/08/17 : KWB Laarne :

11/08/17 : Dodentocht Kadee Bornem :   

21/07/17 : Florastappers te Bottelare :

15/07/17 : W.A.K. Evergem :

09/07/17 : Ijsetrippers Overijse :

08/07/17 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

01/07/17 : Euraudax te Lede :

25/06/17 : Op Stap Door Nukerke te Zulzeke :

24/06/17 : Wandelclub Nieuwpoort te Oostduinkerke :

17/06/17 : Feestcomité Oosteinde te Zaffelare :

10/06/17 : Euraudax te Kapellen :

03/06/17 : Euraudax te Oostkamp :

26/05/17 : 100KM van Ieper – dag 1  :

25/05/17 : Egmont Zottegem :

20/05/17 : Boerenkrijgstappers te Berlare :

18/05/17 : Natuurvrienden Deinze – dag 3 :

17/05/17 : Natuurvrienden Deinze  - dag 2 :   

16/05/17 : Natuurvrienden Deinze – dag 1 : 

14/05/17 : Heidetochten Gooik :

07/05/17 : Internationale Tweedaagse van Blankenberge – dag 2 :

06/05/17 : Internationale Tweedaagse van Blankenberge – dag 1 : 

23/04/17 : Padstappers Geraardsbergen :

21/04/17 : Buencamino te De Panne :   

17/04/17 : Wandelclub Al Kontent te Evergem :

09/04/17 : Sporton Deurne (Diest) :

01/04/17 : Koninklijke Fusie Club Gavere-Asper :

26/03/17 : Heidetochten te Gooik :

25/03/17 : Vier Op Een Rij Zedelgem :

19/03/17 : Florastappers te Gentbrugge :

11/03/17 : Chatons Ronse :

03/03/17 : Reynaertstappers te Lokeren :

25/02/17 : De 12 Uren Van Lauwe te Menen :

19/02/17 : Op Stap Zwalm te Munkzwalm : 

18/02/17 : Euraudax te Lauwe :

11/02/17 : Euraudax te Kapellen :   

07/02/17 : Euraudax te Gent :

04/02/17 : Gedoviba Olen :

28/01/17 : Vredeseilanden te Oostkamp : 

22/01/17 : Boerenkrijgstappers te Berlare : 

21/01/17 : VOS Schaffen :

18/01/17 : Egmont Zottegem te Strijpen : 

13/01/17 : Euraudax te Schilde :