Roger Thijs

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2019 – Aperçu 2019

 

 

 

 

17/10/19 : Vaartlandstappers te Blaasveld :  

08/10/19 : Natuurvrienden Deinze : 

22/09/19 : Levenslucht te Sint-Martens-Lennik : 

11/09/19 : CSC Lierde te Hemelveerdegem : 

03/09/19 : Wandel Mee Ruisbroek : 

01/09/19 : Gordel Festival te Huizingen :

17/08/19 : De Pajotten te Affligem : 

15/08/19 : Les Sympas de Landelies :  

11/08/19 : Ardennerfrënn Bigonville (Lux) : 

10/08/19 : Stichting Wandelend Zeeland te Ouwerkerk (Nl) :

07/08/19 : Les Marcheurs de l’Amitié à Marche-les-Dames : 

03/08/19 : Les Randonneurs de la Haute-Meuse à Doische :  

21/07/19 : Marche Club Pépins : 

18/07/19 : Okra te Anseremme :

03/07/19 : Les Spitants à Wépion :

30/06/19 : Falos te Gontrode :  

29/06/19 : wsv Kinderdijk (Nl) : 

23/06/19 : Adeps à Crisnée :

22/06/19 : Brugse Metten Wandelclub te Zeebrugge :

20/06/19 Okra à Corbion :

16/06/19 : Arel’s Marche Club à Meix-le-Tige :

15/06/19 : Wervikse Wandelsport Vereniging te Ploegsteert :

13/06/19 : Okra à Floreffe :

08/06/19 : Les Djâles à Onhaye :

06/06/19 Okra te Werchter :

04/06/19 : De Binusstappers Ieper : 

30/05/19 : De Haringstadters te Bovenkarpsel (Nl) :

25/05/19 : Paleizen Wandeltocht te Baarn (Nl) :

18/05/19 : Stichting Franse Slag Mars te Kapelle (Nl) :

14/05/19 : Blijf Jong Genebos te Olmen : 

12/05/19 : Adeps à Waterloo :

          11/05/19 : Zelden Rust te Hulst (Nl) :

08/05/19 : Okra te Wiekevorst :

05/05/19 : De Fonskes te Lovenjoel :

02/05/19 : Okra te Zichem :

30/04/19 : De Rommelaar Hoeselt : 

27/04/19 : SGWB te Zunderdorp (Nl) :

20 & 22/04/19 : Door Eendracht Sterk Gouda (Nl) :

21/04/19 : Singelwandelaars Strombeek-Bever :

17/04/19 : Comité Provincial de Namur à Malonne :

14/04/19 : Old Time Stappers te Winksele : 

31/03/19 : De Stroboeren te Antwerpen : 

17/03/19 : Marchons Ensemble Lestrem (F) :

14/03/19 : VOS Schaffen te Diest : 

09/03/19 : Les Roses Noires Tubize :

04/03/19 : Okra te Linden :

03/03/19 : KWB Herentals :

02/03/19 : Les Spiroux à Trois-Ponts :  

28/02/19 : IVAS te Beerzel :

24/02/19 : KWB – Falos te Keerbergen :

17/02/19 : KWB te Pijpelheide :

16/02/19 : RS ’80 te Woerden (Nl) :

14/02/19 : Okra te Leuven :

10/02/19 : KWB te Grootlo :

07/02/19 : Paul Gerard Beringen :  

07/02/19 : Okra te Bunsbeek :

04/02/19 : Okra te Bertem :

03/02/19 : Ibis te Sint-Amands : 

02/02/19 : De Trekvogels te Assenede : 

31/01/19 : Torenvrienden Oostham :

27/01/19 : Les Guibolles Guibertines à Mont-Saint-Guibert :

26/01/09 : KWB te Putte :

24/01/19 : Okra te Meldert :

20/01/19 : Vlaemsch Huiseke te Zuytpeene (F) :

19/01/19 : Zelden Rust te Axel (Nl) :

17/01/19 : Okra te Genk :