Rene Depuydt

 

Wandelverslagjes in

 

woord decoration en decoration beeld

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

21/05/17 : Bosgeuzen te ‘s-Gravenwezel :

17/05/17 : Egmont Zottegem te Strijpen :

14/05/17 : Denderklokjes Lebbeke :

13/05/17 : Zelden Rust te Hulst (Nl) :

07/05/17 : Burchtstappers Herzele : 

06/05/17 : Voor De Wind te Sluis (Nl) :

04/05/17 : Gasthofstappers te De Klinge :    

01/05/17 : Zilverdistel Dendermonde :

29/04/17 : Postiljon Wandelclub te Destelbergen :

27/04/17 : Nacht Van Vlaanderen Torhout :   

23/04/17 : De Lustige Wandelaars te Brussegem :

19/04/17 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove :  

16/04/17 : Manke Fiel te Asse :

15/04/17 : Hanske De Krijger te Leupegem : 

13/04/17 : De Smokkelaars Stekene : 

09/04/17 : Reynaertstappers te Zele : 

08/04/17 : Marchmannekes Waarschoot :

06/04/17 : Wandelclub I.P.A. België te Drongen :

02/04/17 : De Kwartels te Zelzate :

01/04/17 : Land Van Rhode te Burst : 

29/03/17 : Scheldestappers Zingem : 

25/03/17 : Roal Benti te Sint-Laureins :

23/03/17 : De Schooiers te Lede : 

22/03/17 : Durmestappers te Waasmunster : 

19/03/17 : Florastappers te Gentbrugge : 

12/03/17 : Wandelclub Temse te Steendorp : 

11/03/17 : Wandelclub Al Kontent Evergem :

09/03/17 : Land Van Rhode te Scheldewindeke : 

07/03/17 : wsv Wetteren :   

05/03/17 : De Kadees te Neigem : 

01/03/17 : Kruishoutem Trotters te Wannegem-Lede :

26/02/17 : De Textieltrekkers te Kaster :

25/02/17 : Comité 2000 te Oudenaarde :

19/02/17 : Bosgeuzen te Stabroek : 

18/02/17 : Klavertje Vier te Elsegem : 

15/02/17 : Egmont Zottegem te Oombergen :    

14/02/17 : Aviflora Ingelmunster : 

12/02/17 : Denderklokjes Lebbeke te Wieze : 

05/02/17 : wsv Schelle te Hemiksem :

04/02/17 : Land van Rhode te Borsbeke : 

29/01/17 : Cracks Wolvertem :

27/01/17 : De 12 Uren van Lauwe te Desselgem :

11/01/17 : Land Van Rhode te Wetteren :    

10/01/17 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

08/01/17 : Gasthofstappers te De Klinge :

04/01/17 : Chatons Ronse :  

 

 

 

 

Overzicht 2016 – Aperçu 2016

 

 

 

 

30/12/16 : De Colliemolen te Roeselare  :

29/12/16 : wsk Marke te Kortrijk :

26/12/16 : Levenslijn Team Damme : 

18/12/16 : Provinciale Bestuurskern Antwerpen :  

17/12/16 : Brugsche Globetrotters :

14/12/16 : Padstappers Geraardsbergen :  

11/12/16 : Reynaertstappers te Belsele : 

10/12/16 : Florastappers Gent :

04/12/16 : De Lachende Klomp te Moerbeke-Waas :

03/12/16 : Land van Rhode te Oosterzele :

27/11/16 : Wandelclub Temse te Elversele :

26/11/16 : De Puinstappers Bredene :

22/11/16 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

16/11/16 : Durmestappers te Waasmunster : 

13/11/16 : Equicura te Kalken :

12/11/16 : Natuurvrienden Deinze te Bachte-Maria-Leerne :  

11/11/16 : Levenslijn Team Damme te Moerkerke :

05/11/16 : De Zilverdistel te Oudegem :  

03/11/16 : Lennikse Windheren :

01/11/16 : Comité 2000 te Ename : 

30/10/16 : wsv Wetteren : 

29/10/16 : Reynaertstappers te Lokeren :    

25/10/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :   

19/10/16 : Egmont Zottegem te Oombergen :   

16/10/16 : Vlaemsch Huiseke Godewaersvelde (F) : 

15/10/16 : De Marchmannekes te Zomergem :    

12/10/16 : De Staense Stappers :   

09/10/16 : wsv Marke te Harelbeke :  

08/10/16 : I.P.A. te Nazareth :     

02/10/16 : Kruikenburg Ternat :  

01/10/16 : De Kwartels te Oosteeklo :

27/09/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :    

25/09/16 : Voor De Wind te Groede (Nl) :  

22/09/16 : ’t Hoeksken Hamme :     

21/09/16 : Egmont Zottegem te Leeuwergem :          

20/09/16 : Bavostappers Bavikhove :     

18/09/16 : Groep ’t Singel te Lembeke :

14/09/16 : CSC Lierde te Deftinge :   

11/09/16 : Wandelclub IPA te Drongen :   

10/09/16 : Het Wandelend Paard Waregem :

10/09/16 : Switchback Memorial Maldegem :     

07/09/16 : Levenslijn Team Damme :    

05/09/16 : De Kwartels te Wachtebeke :   

03/09/16 : Zelden Rust te Terneuzen (Nl) :   

02/09/16 : Wandelclub Beernem te Sint-Joris :  

28/08/16 : Wandelclub ’t Hoeksken Hamme :

26/08/16 : Comité 2000 te Leupegem :

25/08/16 : De Smokkelaars Stekene :

21/08/16 : KWB Laarne :

20/08/16 : Gasthofstappers te Sint-Gillis-Waas :   

18/08/16 : Florastappers te Sint-Denijs-Westrem :   

17/08/16 : Egmont Zottegem te Erwetegem :  

13/08/16 : Postiljon Wandelclub te Kalken : 

07/08/16 : Op Stap Door Het Meetjesland Eeklo :

05/08/16 : Ibis Puurs – dag 1 :

04/08/16: Roal Benti te Middelburg : 

31/07/16 : De Frisse Stappers te Assebroek :

28/07/16 : Michiel Mispelonvrienden te Zarren : 

27/07/16 : Omloop Kluisbergen : 

21/07/16 : Florastappers te Bottelare :    

19/07/16 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

16/07/16 : De Heikneuters Genk : 

14/07/16 : Wandelclub Beernem :  

10/07/16 : Kadees te Aaigem : 

09/07/16 : Singelwandelaars te Grimbergen : 

07/07/16 : Comité 2000 te Ename :

06/07/16 : Padstappers te Bever :

03/07/16 : CSC te Sint-Maria-Lierde : 

29/06/16 : Vossen Buggenhout te Merchtem :   

26/06/16 : De Schooiers te Schellebelle :   

24/06/16 : Lachende Wandelaars Aalter : 

21/06/16 : Aviflorastappers te Ingelmunster :  

19/06/16 : Noorderkempen te Meer :

17/06/16 : Reigerstappers te Eeklo :

14/06/16 : Houtheimstappers te Perk :   

12/06/16 : De Lachende Klomp te Sint-Gillis-Waas :   

11/06/16 : Kadee Bornem te Branst :   

05/06/16 : Wandelclub Temse :  

28/05/16 : Feestcomité Oosteinde Zaffelare :

25/05/16 : Natuurvrienden Deinze dag 2 : 

23/05/16 : Levenslijn Damme te Moerkerke :

21/05/16 : W.A.K. te Ertvelde :  

16/05/16 : Heuvellandstappers te Dranouter :   

15/05/16 : De Pajotten Hekelgem :  

13/05/16 : 7mijl-stappers Moorsele :

12/05/16 : Gasthofstappers te De Klinge : 

08/05/16 : Florastappers te Dikkelvenne :  

07/05/16 : Scheldestappers te Kruishoutem :

04/05/16 : Parel v/h Pajottenland te Tollembeek : 

30/04/16 : Postiljon Merelbeke te Heusden :   

24/04/16 : Sluisstappers Nieuwenrode :

23/04/16 : Keignaerttrippers Oostende : 

22/04/16 : Lachende Wandelaars te Ursel :

20/04/16 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove : 

17/04/16 : Gasthofstappers te De Klinge :

10/04/16 : Reynaertstappers te Zele:  

09/04/16 : Marschmannekes Waarschoot :

06/04/16 : Boerenkrijgstappers te Berlare :  

03/04/16 : De Kwartels te Zelzate : 

31/03/16 : Wandelclub IPA te Drongen :  

30/03/16 : Scheldestappers Zingem :  

27/03/16 : Klavertje Vier Wortegem-Petegem :

26/03/16 : De Pajotten te Roosdaal : 

24/03/16 : De Schooiers te Lede :  

23/03/16 : Durmestappers te Waasmunster : 

22/03/16 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

20/03/16 : Florastappers te Gentbrugge :  

13/03/16 : wsv Berchlaer te Nijlen :  

10/03/16 : Land van Rhode te Scheldewindeke : 

08/03/16 : Bavostappers Bavikhove :

06/03/16 : Kadees Aalst :

05/03/16 : W.A.K. te Evergem :  

28/02/16 : Wandelsport Vlaanderen te Hofstade :   

24/02/16 : Padstappers te Goeferdinge : 

21/02/16 : Ibis Puurs te Lippelo :

14/02/16 : Reigerstappers te Zomergem :

10/02/16 : Trekvogels te Zelzate :   

07/02/16 : Wase Steinbockvrienden te Sint-Pauwels : 

06/02/16 : Roal Benti te Lembeke :

31/01/16 : ‘t Hoeksken te Moerzeke : 

29/01/16 : De 12 Uren van Lauwe te Desselgem :  

24/01/16 : De Marchmannekes te Zomergem :

23/01/16 : De Kwartels te Oosteeklo :  

20/01/16 : Egmont te Velzeke : 

17/01/16 : De Kadees te Gijzegem :   

10/01/16 : Postiljon te De Pinte :

08/01/16 : Motestappers te Bovekerke :  

06/01/16 : Chatons Ronse :

03/01/16 : De Morgenstond te Zemst-Laar :  

 

 

 

 

 

Overzicht 2015 – Aperçu 2015

 

 

 

 

Overzicht 2014 – Aperçu 2014

 

 

 

 

Overzicht 2013 – Aperçu 2013