Pedro Moens

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2019 – Aperçu 2019

 

 

 

 

13/10/19 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw :

12/10/19 : De Bollekens Rotselaar :

22/09/19 : Wervikse Wandelsport Vereniging :   

21/09/19 : Les Marcheurs du Hain à Ophain :

08/09/19 : I.P.A. te Sint-Denijs-Westrem :

07/09/19 : Heuvellandstappers te Westouter : 

25/08/19 : The World Runners Consdorf (Lux) :

24/08/19 : Club des Marcheurs des Hautes-Fagnes Sourbrodt :

18/08/19 : KWB Laarne :

17/08/19 : De Trompe Deerlijk :

15/08/19 : Wandelclub Beernem te Hertsberge :

11/08/19 : IJsetrippers Overijse :

04/08/19 : Milieu 2000 Lommel : 

03/08/19 : Heikabouters te Niel-bij-As : 

28/07/19 : Les Marcheurs de la Magne Soumagne :

27/07/19 : Wanderfalken à Bütgenbach :

21/07/19 : La Caracole Andennaise :

20/07/19 : Club de Marche des Charmilles à Bevercé :

14/07/19 : Mergelstappers te Val-Meer :

13/07/19 : Malmédy Marche :

22/06/19 : Brugse Metten Wandelclub te Zeebrugge :

16/06/19 : Section de Marche de l’Armée à Diekirch (Lux)  - dag 2 :

15/06/19 : Section de Marche de l’Armée à Diekirch (Lux)  - dag 1 :

09/06/19 : De Smokkelaars Stekene :

08/06/19 : Kadee Bornem :

30/05/19 : Wandelcomité Sint-Gertrudis te Sint -Geertruid (Nl) :

26/05/19 : De Spartastappers te Rumbeke :

19/05/19 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Houtem :

12/05/19 : Florastappers te Dikkelvenne :

05/05/19 : Internationale Tweedaagse Blankenberge – dag 2 : 

04/05/19 : Internationale Tweedaagse Blankenberge – dag 1 :

22/04/19 : Ijsetrippers te Ottenburg :

21/04/19 : Loonse Tsjaffeleers Borgloon : 

20/04/19 : Stroboeren te Brasschaat :

07/04/19 : Vitales Hoeselt :

06/04/19 : Bokkenrijders Overpelt :  

31/03/19 : Keignaerttrippers Oostende :  

30/03/19 : Kleitrappers Terhagen :

10/03/19 : Wandelclub Temse te Steendorp :

09/03/19 : Brugsche Globetrotters te Sint-Andries :

03/03/19 : De Schoverik Diepenbeek :

02/03/19 : Milieu 2000 Lommel :

24/02/19 : Toekers te Glabbeek :

23/02/19 : Club de Marche Al Vîle Cinse Berneau :

17/02/19 : Ibis Puurs :

16/02/19 : wsv Baasrode :

10/02/19 : Les Pédestrians de Clermont-sur-Berwinne :

02/02/19 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Esse : 

27/01/19 : Padstappers Geraardsbergen : 

26/01/19 : Randstappers te Elst :

20/01/19 : Vlaemsch Huiseke te Zuytpeene (F) :

19/01/19 : Omloop Kluisbergen :

13/01/19 : Heikneuters Genk : 

12/01/19 : Donderslagtrippers te Oudsbergen :   

06/01/19 : Sport + Kinrooi :

05/01/19 : Jo-Ne Vijlen (Nl) :

 

 

 

 

Overzicht 2018 – Aperçu 2018