Paul Vanhove

 

Wandelverslagjes in

 

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

22/05/17 : Vriendenkring Kortijs Gingelom :

20/05/17 : Wandelend Paal te Diest :

18/05/17 : Milieu 2000 Lommel :

13/05/17 : Batteurs de Cuir Dinant :  

09/05/17 : OK50 Zonhoven :   

07/05/17 : Internationale Tweedaagse van Blankenberge  - dag 2: 

06/05/17 : Internationale Tweedaagse van Blankenberge – dag 1 :

29/04/17 : Vos Schaffen te Diest : 

22/04/17 : Stavelot Marche Club :

20/04/17 : De Dragonders te Stokrooie :   

15/04/17 : Mortier c’est l’Pied : 

10/04/17 : Terug Op Stap Post te Spalbeek :

08/04/17 : Pompoenstappers te Kasterlee :

06/04/17 : Herentalse wv te Herselt :

01/04/17 : wsv Tervuren-Bos :

30/03/17 : De Lustige Stappers Langdorp :

27/03/17 : Aviat Sint-Truiden te Velm :  

25/03/17 : Batteurs de Cuir à Evrehailles : 

23/03/17 : De Gruun Zipkes te Herselt :

18/03/17 : Les Spartiates de Gembloux à Ernage :

16/03/17 : OK50 Zonhoven :

11/03/17 : Chatons Ronse : 

09/03/17 : Vos Schaffen te Diest :

04/03/17 : wsv Eureka te Munsterbilzen : 

27/02/17 : Aviat te Aalst – Sint-Truiden :

25/02/17 : Terug Op Stap Post te Sint-Lambrechts-Herk :

25/02/17 : De Rommelaar te Romershoven : 

23/02/17 : Sporton te Veerle :

18/02/17 : Horizon Donk te Linkhout :   

14/02/17 : De Grevenbroekers te Achel :

11/02/17 : Les Pedestrians de Clermont-sur-Berwinne :

09/02/17 : Wandelend Paal te Koersel : 

04/02/17 : Gedoviba Olen : 

02/02/17 : Wandelclub Paul Gerard te Beverlo :

30/01/17 : Halewijn te Geetbets :

28/01/17 : Wellense Bokkerijders :

23/01/17 : Aviat Sint-Truiden te Heers : 

21/01/17 : VOS Schaffen : 

19/01/17 : Horizon Donk te Halen :

14/01/17 : La Caracole Andennaise :  

12/01/17 : Wandelend Paal : 

09/01/17 : De Loonse Tsjaffeleers te Voort :

07/01/17 : Herentalse wv te Westerlo :  

05/01/17 : De Rakkers te Heusden-Zolder :  

02/01/17 : De Schoverik Diepenbeek : 

 

 

 

 

Overzicht 2016 – Aperçu 2016

 

 

 

 

31/12/16 : De Anjertrippers te Hechtel : 

28/12/16 : Milieu 2000 Lommel :  

22/12/16 : Lummense Dalmatiërs te Kermt : 

17/12/16 : Horizon Donk te Herk-de-Stad :

12/12/16 : Loonse Tsjaffeleers te Bommershoven : 

10/12/16 : De Grashoppers te Herselt :

08/12/16 : Milieu 2000 Lommel :  

28/11/16 : Aviat te Aalst-bij-Sint-Truiden :

26/11/16 : VOS Schaffen :  

23/11/16 : Postwandelclub Dilsen te Stokkem :  

19/11/16 : Les Bruyères en Marche à Grivegnée :       

15/11/16 : Dragonders Hasselt te Lummen : 

14/11/16 : Terug Op Stap te Stokrooie :

12/11/16 : La Godasse Oupeye : 

10/11/16 : Milieu 2000 Lommel :  

05/11/16 : Cercle des Marcheurs de Saive :

03/11/16 : OK50 Zonhoven :    

29/10/16 : Les Roteus Di Houssaie Beyne-Heusay :     

24/10/16 : Aviat Sint-Truiden te Gelinden : 

22/10/16 : Les Bott’in Esneux :  

20/10/16 : Vriendenkring Kortijs te Gingelom :   

15/10/16 : wsc Langdorp te Rillaar :   

12/10/16 : Dragonders Hasselt te Stokrooie :  

10/10/16 : De Rakkers te Heusden-Zolder :

08/10/16 : Footing Club Fosses :     

07/10/16 : Leopold I-stappers Leopoldsburg :   

06/10/16 : De Mijnlamp te Koersel :

26/09/16 : Aviat Sint-Truiden :   

24/09/16 : Land van Rhode te Melle :                     

22/09/16 : Natuurvrienden Zoersel te Halle :  

17/09/16 : Les Marcheurs du Hain à Ophain-Bois-Seigneur-Isaac :    

15/09/16 : Sporton te Tessenderlo : 

12/09/16 : wsv Eurek@ te Rosmeer :   

10/09/16 : Les Longs Pieds Antheitois à Wanze :     

08/09/16 : Blijf Jong Genebos te Tessenderlo :     

05/09/16 : De Schoverik te Beverst :    

26/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Ieper :    

25/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Poperinge :        

24/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Diksmuide :     

23/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Koksijde :     

20/08/16 : Les Culs de Jatte du Mauge à Hamois :       

14/08/16 : Heuvelland4daagse te Berg & Terblijt (Nl) – dag 4 :   

13/08/16 : Heuvelland4daagse te Berg & Terblijt (Nl) – dag 3 :  

12/08/16 : Heuvelland4daagse te Berg & Terblijt (Nl) – dag 2 :   

11/08/16 : Heuvelland4daagse te Berg & Terblijt (Nl) – dag 1 :    

08/08/16 : De Rakkers te Heusden-Zolder :    

06/08/16 : Padstappers te Moerbeke :   

01/08/16 : De Schoverik Diepenbeek : 

30/07/16 : De Heikabouters te Niel-bij-As :  

28/07/16 : Torenvrienden Oostham :

23/07/16 : Wandelend Paal te Beringen :  

21/07/16 : Mijnlamp Beringen te Koersel :

16/07/16 : Les Charmilles Xhoffraix : 

13/07/16 : De Bollekens te Betekom :   

12/07/16 : wsv Rust Roest te Opoeteren – dag 1 :

09/07/16 : Hanske De Krijger Oudenaarde :    

04/07/16 : De Schoverik Diepenbeek : 

02/07/16 : Marcheurs du Château Vert de Huy :  

30/06/16 : VOS Schaffen te Molenstede : 

27/06/16 : Aviat te Gelinden :  

23/06/16 Mesa à Houffalize :  

22/06/16 : Mesa de Martelange à Bastogne :    

21/06/16 : Mesa à Arlon :     

10-11/06/16 : Scheldestappers te Zwalm :    

09/06/16 : Herentalse wv te Poederlee :   

04/06/16 : Grashoppers te Scherpenheuvel :   

02/06/16 : SUST Houthalen :

30/05/16 : Halewijn Zoutleeuw :

28/05/16 : wsc Langdorp te Gelrode :  

25/05/16 : Aviat Sint-Truiden :    

23/05/16 : Aviat te Nieuwerkerken :

19/05/16 : Milieu 2000 Lommel :

16/05/16 : Trotters Hasselt :

14/05/16 : Wandelend Paal te Diest :  

09/05/16 : Terug Op Stap Post te Stevoort :

08/05/16 : Omloop Kluisbergen – dag 2 :  

07/05/16 : Omloop Kluisbergen – dag 1 :   

05/05/16 : Paul Gerard te Beverlo :  

02/05/16 : De Schoverik Diepenbeek : 

01/05/16 : Tweedaagse van Blankenberge – dag 2 :  

30/04/16 : Tweedaagse van Blankenberge – dag 1 : 

25/04/16 : Aviat te Gelinden : 

23/04/16 : Loonse Tsjaffeleers :

21/04/16 : Dragonders te Stokrooie :

16/04/16 : Horizon Donk te Rummen : 

14/04/16 : wsc Langdorp te Herselt : 

11/04/16 : Terug Op Stap Post te Spalbeek :

08 - 09/04/16 : Mortier c’est l’Pied : 

07/04/16 : Herentalse wv te Herselt : 

02/04/16 : Pompoenstappers te Kasterlee :  

29/03/16 : Lummense Dalmatiërs te Meldert :  

26/03/16 : Kennedymars Sittard (Nl) :

24/03/16 : De Lustige Stappers Langdorp : 

19/03/16 : Batteurs de Cuir à Evrehailles :  

17/03/16 : OK50 Zonhoven : 

14/03/16 : Loonse Tsjaffeleers te Bommershoven :

12/03/16 : Chatons Ronse : 

10/03/16 : VOS Schaffen te Diest : 

05/03/16 : De Rakkers Hasselt : 

03/03/16 : wsv Mol te Geel-Bel : 

29/02/16 : Halewijn te Geetbets : 

27/02/16 : De Rommelaar Hoeselt :  

27/02/16 : Terug Op Stap Post te Herk : 

23/02/16 : Blijf Jong Genebos te Tessenderlo :

22/02/16 : Aviat te Aalst-bij-Sint-Truiden :

20/02/16 : Eureka te Kleine-Spouwen : 

18/02/16 : Sporton te Veerle : 

15/02/16 : De Trotters Hasselt :

13/02/16 : Horizon Donk te Linkhout :  

11/02/16 : Wandelend Paal te Koersel : 

08/01/16 : Terug Op Stap Post Hasselt :

06/02/16 : Les Pédestrians de Clermont : 

04/02/16 : Paul Gerard te Beverlo : 

02/02/16 : wsc Langdorp :

30/01/16 : Gedoviba Olen :

23/01/16 : Wellense Bokkerijders : 

21/01/16 : Horizon Donk te Halen :   

18/01/16 : De Trotters Hasselt : 

16/01/16 : VOS Schaffen :

14/01/16 : Wandelend Paal :  

11/01/16 : Loonse Tsjaffeleers te Hoepertingen :  

09/01/16 : La Caracole Andennaise :  

07/01/16 : De Rakkers te Heusden-Zolder :  

02/01/16 : Demerstappers Bilzen : 

 

 

 

 

Overzicht 2015 – Aperçu 2015

 

 

 

 

 

Overzicht 2014 – Aperçu 2014