Michel Klein

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2020 – Aperçu 2020

 

 

 

 

11/03/20 : Kwik Bornem :

08/03/20 : Horizonstappers te Pellenberg :

07/03/20 : ‘t Fluitekruid Wolvertem : 

03/03/20 : wsv Wetteren : 

29/02/20 : ‘t Hoeksken te Moerzeke :

27/02/20 : Torenvrienden Oostham :

25/02/20 : Blijf Jong Genebos te Tessenderlo :

23/02/20 : Sluisstappers te Kapelle-op-den-Bos : 

22/02/20 : Euraudax te Oudergem :

20/02/20 : De Bollekens te Betekom :

18/02/20 : Ivas Itegem :

16/02/20 : Witloofstappers te Berg :

15/02/20 : Horizon Donk te Linkhout :   

09/02/20 : wsp Heverlee-Leuven :

08/02/20 : Horizon Opwijk : 

06/02/20 : Wandelclub Paul Gerard te Paal :   

02/02/20 : Globetrotters Hageland te Tielt-Winge :

01/02/20 : Gedoviba Olen :

28/01/20 : wk Werchter te Wezemaal :

26/01/20 : Cracks Wolvertem : 

23/01/20 : Horizon Donk te Halen : 

19/01/20 : Wandelclub Tornado te Hever :

18/01/20 : VOS Schaffen : 

15/01/20 : Egmont te Strijpen : 

11/01/20 : Scheldestappers te Kruishoutem :

09/01/20 : Wandelend Paal : 

05/01/20 : Morgenstond Humbeek te Zemst :

04/01/20 : Herentalse wv te Herselt :   

 

 

 

 

Overzicht 2019 – Aperçu 2019

 

 

 

 

29/12/19 : wsv Holsbeek :

28/12/19 : Euraudax à Evere :

27/12/19 : Euraudax à Liège :

25/12/19 : Horizon Opwijk :

22/12/19 : Kleitrappers Terhagen :

21/12/19 : Brugsche Globetrotters te Sint-Michiels :

15/12/19 : Vosbergstappers Rumst :

14/12/19 : De Grashoppers te Herselt : 

08/12/19 : ‘t Fluitekruid Wolvertem : 

07/12/19 : De Sluisstappers te Ramsdonk :

05/12/19 : Lummense Dalmatiërs : 

03/12/19 : Bavostappers te Veerle : 

01/12/19 : Vaartlandstappers te Heindonk :

30/11/19 : VOS Schaffen :    

29/11/19 : Horizon Opwijk te Mazenzele :

24/11/19 : Ijsetrippers te Hoeilaart : 

23/11/19 : Samen Uit Samen Thuis Houthalen :

21/11/19 : Paul Gerard te Koersel :

19/11/19 : Dragonders te Lummen :

17/11/19 : K.VR.VL.BT te Kessel-Lo : 

15/11/19 : De Margriete Stappers Lichtervelde :

13/11/19 : Durmestappers te Waasmunster :

11/11/19 : Sporton te Diest :

10/11/19 : Tornado te Boortmeerbeek : 

09/11/19 : De Zilverdistel te Oudegem :

07/11/19 : OK50 Zonhoven :    

05/11/19 : De Kampse Wandelaars te Heppen :   

03/11/19 : Singelwandelaars Strombeek-Bever : 

01/11/19 : De Stroboeren te Wuustwezel :

30/10/19 : Wandelend Paal te Diest :

28/10/19 : Aviat te Gelinden :

27/10/19 : wk Werchter te Tremelo :

26/10/19 : Euraudax à Hamme-Mille :

24/10/19 : Den Engel te Haasrode :

22/10/19 : Blijf Jong Genebos te Tessenderlo :   

20/10/19 : Vreugdestappers te Bertem :

19/10/19 : wsc Langdorp te Rillaar :

17/10/19 : Vaartlandstappers te Blaasveld :

15/10/19 : De Dragonders te Stokrooie :

14/10/19 : De Rakkers te Heusden-Zolder :  

13/10/19 : De Parkvrienden te Sterrebeek : 

12/10/19 : De Bollekens Rotselaar : 

06/10/19 : Opsinjoorke Mechelen :

28/09/19 : Vosbergstappers Rumst :

25/09/19 : Amicale Marcheurs Indépendants à Nethen :  

24/09/19 : De Grashoppers te Testelt :

22/09/19 : De Fonskes te Lovenjoel :

18/09/19 : Egmont te Leeuwergem :

15/09/19 : WSP Heverlee-Leuven :

27/08/19 : wsc Langdorp :

25/08/19 : Witloofstappers te Kampenhout : 

24/08/19 : Sporton te Laakdal :

21/08/19 : Egmont te Erwetegem :

18/08/19 : Siddartha te Baal :

17/08/19 : De Pajotten te Affligem :

15/08/19 : Ochtendgloren Kapelle-o/d-Bos :   

14/08/19 : wsv Winterslag te Genk :

11/08/19 : IJsetrippers Overijse : 

10/08/19 : Herentalse wv te Herselt :

08/08/19 : De Rakkers te Heusden-Zolder :

04/08/19 : Ibis Puurs – dag 3 : 

03/08/19 : Vosbergstappers Rumst : 

31/07/19 : De Bollekens te Betekom :

28/07/19 : De Slak Leest :

27/07/19 : Wandelend Paal te Beringen : 

25/07/19 : Torenvrienden Oostham :

21/07/19 : De Kadodders te Keerbergen :

20/07/19 : Cracks te Wemmel : 

17/07/19 : Egmont te Erwetegem :

14/07/19 : wsc Langdorp te Gelrode : 

13/07/19 : Singelwandelaars te Grimbergen :

10/07/19 : De Bollekens te Betekom :

07/07/19 : De Anjertrippers te Eksel :

06/07/19 : Wandelclub Halewijn Zoutleeuw : 

04/07/19 : VOS Schaffen te Molenstede : 

02/07/19 : Milieu 2000 Lommel : 

30/06/19 : wsv Holsbeek :

26/06/19 : De Vossen te Baasrode :

23/06/19 : Den Engel te Bierbeek :   

22/06/19 : Les Guibolles Guibertines à Court-Saint-Etienne : 

20/06/19 : De Kadodders te Muizen :

19/06/19 : Egmont te Strijpen :

16/06/19 : Opsinjoorke te Rijmenam :

10/06/19 : Sporton Deurne-Diest :

09/06/19 : Wandelclub Tornado te Haacht : 

08/06/19 : De Grashoppers te Scherpenheuvel : 

07/06/19 : De Wase Steinbockvrienden te Belsele :

04/06/19 : wsv Mol te Balen :

02/06/19 : De Bollekens Rotselaar :  

01/06/19 : Sluisstappers Nieuwenrode : 

30/05/19 : Ibis Puurs : 

27/05/19 : Vriendenkring Kortijs te Buvingen : 

26/05/19 : K.V.R.VL.BT. te Heverlee :

25/05/19 : De Zombies Wijgmaal : 

23/05/19 : wsc Langdorp te Herselt : 

22/05/19 : Aviat Sint-Truiden :

19/05/19 : De Duintrappers te De Panne :

18/05/19 : Kruikenburg te Sint-Martens-Bodegem :

15/05/19 : Egmont te Erwetegem :

12/05/19 : Parkvrienden te Nossegem :

11/05/19 : Horizon Opwijk te Mazenzele :

01/05/19 : Kruikenburg te Groot-Bijgaarden :   

29/04/19 : Halewijn te Geetbets :

28/04/19 : De Colliemolen te Roeselare :

27/04/19 :  De Lustige Wandelaars te Brussegem :

25/04/19 : Neteland Duffel :

24/04/19 : Hopbelletjes te Mazenzele :   

22/04/19 : Les Amis de l’Argentine à La Hulpe :

21/04/19 : Singelwandelaars Strombeek-Bever : 

20/04/19 : Stroboeren te Brasschaat :  

14/04/19 : Old Time Stappers te Winksele :   

13/04/19 : wsc Langdorp te Gelrode : 

07/04/19 : Cracks Wolvertem te Meise :   

06/04/19 : wsv Tervuren-Bos :

03/04/19 : De Kadees te Baardegem : 

31/03/19 : De Stroboeren te Antwerpen :

30/03/19 : Kleitrappers Terhagen : 

28/03/19 : De Lustige Stappers Langdorp :

24/03/19 : Opsinjoorke Mechelen :

23/03/19 : De Mijnlamp te Beverlo :

21/03/19 : De Gruun Zipkes te Herselt :

17/03/19 : Vreugdestappers te Tervuren :

16/03/19 : Wandelclub Paul Gerard te Beverlo :

14/03/19 : VOS Schaffen te Diest :

10/03/19 : Horizonstappers te Pellenberg :

09/03/19 : Les Roses Noires Tubize :

07/03/19 : Sporton te Laakdal :   

05/03/19 : wsv Wetteren :

02/03/19 : ‘t Fluitekruid Wolvertem :

26/02/19 : De Bollekens te Betekom :

24/02/19 : Toekers te Glabbeek :

23/02/19 : Euraudax à Auderghem :

20/02/19 : Egmont te Oombergen :

18/02/19 : De Trotters Hasselt : 

17/02/19 : Witloofstappers te Berg : 

10/02/19 : WSP Heverlee :

09/02/19 : Horizon Opwijk : 

05/02/19 : wsc Langdorp te Begijnendijk :

03/02/19 : Bokkenrijders Overpelt :

02/02/19 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Esse :

29/01/19 : wk Werchter te Wezemaal :   

27/01/19 : Cracks Wolvertem :

27/01/19 : Den Engel te Oud-Heverlee :

19/01//19 : VOS Schaffen : 

16/01/19 : Egmont te Strijpen :   

13/01/19 : Houtheimstappers Steenokkerzeel :

12/01/19 : De Lustige Stappers te Herselt : 

10/01/19 : Euraudax te Antwerpen :

06/01/19 : Morgenstond te Zemst :

05/01/19 : Herentalse wv te Herselt :

03/01/19 : Euraudax te Lot : 

 

 

 

 

Overzicht 2018 – Aperçu 2018

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017