Ingrid Pannekoeke

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2019 – Aperçu 2019

 

 

 

 

11/08/19 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

10/08/19 : Postiljon Wandelclub Merelbeke : 

05/08/19 : Les Panards à Beauraing :

03/08/19 : Padstappers te Onkerzele :

02/08/19 : Drevestappers te Zonnebeke :

31/07/19 : Omloop Kluisbergen te Berchem : 

28/07/19 : Everbeekse Wandeltochten :

24/07/19 : De Morgenstond Humbeek :

21/07/19 : Levenslijn Damme te Lapscheure :

20/07/19 : Land van Rhode te Oordegem :   

14/07/19 : De Lachende Wandelaars Aalter :

13/07/19 : Watewystappers te Kanegem :

10/07/19 : De IJsbrekers te Kerksken : 

06/07/19 : Les Trouvères à Wodecq : 

03/07/19 : Padstappers te Appelterre :

29/06/19 : Wandelclub Nieuwpoort te Oostduinkerke : 

26/06/19 : De Vossen te Baasrode : 

15/06/19 : Stichting Wandelend Hoek (Nl) :

10/06/19 : Padstappers te Onkerzele :

09/06/19 : De Molenstappers te Aarsele :  

08/06/19 : Scheldestappers te Zwalm : 

01/06/19 : Hanske De Krijger te Mater :  

31/05/19 : 100 km van Ieper – dag 1 :

30/05/19 : Egmont Zottegem : 

26/05/19 : Lennikse Windheren te Sint-Martens-Lennik :

  25/05/19 : Watewystappers te Wakken :

19/05/19 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Houtem :

12/05/19 : Spoetnikstappers te Westende :

11/05/19 : Wandelsport Vlaanderen te Knokke-Heist :

08/05/19 : Hanske De Krijger te Mullem :

05/05/19 : Burchtstappers Herzele :

04/05/19 : Scheldestappers te Kruishoutem : 

22/04/19 : Chatons te Maarkedal :

20/04/19 : Hanske De Krijger te Leupegem :

17/04/19 : Egmont Zottegem : 

14/04/19 : Natuurvrienden Deinze te Machelen :

11/04/19 : Wandelclub Nieuwpoort :

06/04/19 : Koninklijke Fusie Gavere-Asper : 

31/03/19 : Verdigym Collines Flobecq :

27/03/19 : Scheldestappers Zingem :   

24/03/19 : Roal Benti te Sint-Laureins :

17/03/19 : Florastappers te Gentbrugge : 

10/03/19 : Randstappers te Michelbeke :

09/03/19 : Chatons Ronse :

07/03/19 : Duintrappers te Lombardsijde :      

06/03/19 : Levenslijn Damme te Moerkerke :   

05/03/19 : wsv Wetteren :  

27/02/19 : Padstappers te Nederboelare :     

24/02/19 : Rustige Bosstappers te Snellegem :

23/02/19 : Watewystappers Tielt :

16/02/19 : Omloop Kluisbergen : 

03/02/19 : Wandelclub Nieuwpoort te Oostduinkerke :

19/01/19 : Verdigym Collines Flobecq :

12/01/19 : Scheldestappers te Kruishoutem : 

06/01/19 : Postiljon te De Pinte :

02/01/19 : Chatons Ronse :

 

 

 

 

Overzicht 2018 – Aperçu 2018

 

 

 

 

30/12/18 : Egmont Zottegem :   

29/12/18 :VVV Koksijde :

28/12/18 : wsk Marke te Kortrijk :    

27/12/18 : Wandelclub Nieuwpoort :   

26/12/18 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

22/12/18 : Brugsche Globetrotters te Sint-Michiels :

12/12/18 : Padstappers Geraardsbergen :    

08/12/18 : Florastappers Gent :

25/11/18 : Padstappers te Onkerzele :

24/11/18 : Frisse Stappers te Sint-Michiels :

21/11/18 : Egmont te Erwetegem :

18/11/18 : Postiljon te Gent :

17/11/18 : Ijsbrekers te Kerksken : 

11/11/18 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

04/11/18 : Boerenkrijgstappers Berlare :

03/11/18 : Florastappers te Gentbrugge :

31/10/18 : Egmont Zottegem :       

31/10/18 : Les Trouvères Ellezelles : 

28/10/18 : De Witsoone Stappers te Watou :

27/10/18 : Padstappers te Denderwindeke : 

21/10/18 : Scheldestappers te Zwalm :

21/10/18 : De Kadees te Aaigem :

20/10/18 : Chatons Ronse :

17/10/18 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove : 

14/10/18 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw te Vlezenbeek :  

13/10/18 : Everbeekse Wandeltochten te Michelbeke :

07/10/18 : Buencamino te De Panne :

06/10/18 : Ankerhofstappers Haaltert : 

30/09/18 : De Padstappers te Ophasselt : 

22/09/18 : Verdigym Collines Flobecq : 

08/09/18 : Hanske De Krijger te Ename :

02/09/18 : Postiljon Merelbeke :

21/07/18 : Levenslijn Damme te Lapscheure :

28/02/18 : Padstappers te Viane : 

25/02/18 : Rustige Bosstappers te Snellegem :

21/02/18 : Egmont Zottegem te Oombergen :

16/02/18 : Reynaertstappers te Lokeren :

15/02/18 : De Duintrappers te Lombardsijde :

14/02/18 : Levenslijn Team Damme te Moerkerke :

11/02/18 : CSC te int-Maria-Lierde :

11/02/18 : wsk Marke :

10/02/18 : Dwars Door Brakel te Michelbeke :

04/02/18 : Hanske De Krijger te Eine :

03/02/18 : Land Van Rhode te Sint-Lievens-Esse :  

21/01/18 : Bosgeuzen Voorkempen te Vorselaar :

20/01/18 : Verdigym Collines Flobecq :

14/01/18 : Scheldestappers te Vurste :

10/01/18 : Land van Rhode te Wetteren :

03/01/18 : Chatons Ronse :

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

Overzicht 2016 – Aperçu 2016

 

 

 

 

Overzicht 2015 – Aperçu 2015