Ides Codde

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2020 – Aperçu 2020

 

 

 

 

12/03/20 : Tervaete Stappers Keiem :   

11/03/20 : Kwik Bornem :  

11/03/20 : Kwik Bornem :     

10/03/20 : Bavostappers te Hulste :  

09/03/20 : Terug Op Stap Post te Spalbeek :  

08/03/20 : De Lachende Wandelaars Aalter : 

07/03/20 : Burchtstappers te Borsbeke :   

05/03/20 : Sporton te Veerle :   

04/03/20 : Kruishoutem Trotters te Wannegem-Lede : 

03/03/20 : wsv Wetteren :      

01/03/20 : Les Godasses de Fraire à Yves-Gomezée :  

29/02/20 : Les Longs Pieds Antheitois à Wanze :   

28/02/20 : Reynaertstappers te Lokeren :    

27/02/20 : Duintrappers te Lombardsijde :  

26/02/20 : Padstappers te Viane :    

25/02/20 : Wervikse Wandelsportvereniging : 

24/02/20 : Aviat te Bommershoven :     

23/02/20 : Kruikenburg te Sint-Katerina-Lombeek :

22/02/20 : Les Joyeux Lurons à Wierde :    

20/02/20 : De Bollekens te Betekom :  

19/02/20 : Egmont te Oombergen : 

18/02/20 : Ivas Itegem :       

17/02/20 : De Trotters Hasselt :   

16/02/20 : Op Stap Zwalm te Munkzwalm :  

15/02/20 : Dwars door Brakel te Michelbeke :   

13/02/20 : Wandelend Paal te Koersel :  

11/02/20 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

09/02/20 : CSC Lierde te Deftinge :

08/02/20 : La Gleize :

06/02/20 : Wandelclub Paul Gerard te Paal : 

04/02/20 : wsc Langorp te Begijnendijk :  

03/02/20 : De Schoverik Diepenbeek :

02/02/20 : Wandelclub Beernem : 

01/02/20 : De Trekvogels te Assenede :

30/01/20 : Torenvrienden Oostham :

29/01/20 : De Grenslopers te Postel :   

28/01/20 : De Winkelse Stappers : 

27/01/20 : Aviat Sint-Truiden te Velm :  

26/01/20 : De Lachende Wandelaars Aalter :

25/01/20 : De Randstappers te Elst : 

23/01/20 : Horizon Donk te Halen :    

19/01/20 : De Kadees te Gijzegem :

18/01/20 : Zelden Rust te Axel (Nl) : 

17/01/20 : Bosdravers Eksel :

15/01/20 : Egmont te Strijpen :

09/01/20 : Wandelend Paal :     

07/01/20 : Sportkring Oostnieuwkerke :    

06/01/20 : De Schoverik Diepenbeek : 

05/01/20 : Beekakkers te Gierle :

04/01/20 : wsv Wiego Breda (Nl) :

03/01/20 : Chatons Ronse : 

01/01/20 : Nacht van Vlaanderen Torhout :

 

 

 

 

Overzicht 2019 – Aperçu 2019

 

 

 

 

31/12/19 : Kreketrekkers Kortemark : 

30/12/19 : Natuurvrienden Zoersel  te Halle : 

29/12/19 : Egmont Zottegem : 

28/12/19 : Le Joyeux Marcheur de Flawinne :

27/12/19 : Rustige Bosstappers te Zerkegem : 

26/12/19 : Hanske De Krijger Oudenaarde :   

26/12/19 : Wandelclub Nieuwpoort :     

25/12/19 : Horizon Opwijk :    

23/12/19 : Wandelclub Diksmuide te Oostkerke :

22/12/19 : RB Antwerpen :    

22/12/19 : Bosgeuzen te Schilde : 

21/12/19 : Op Stap Zwalm : 

21/12/19 : Brugsche Globetrotters te Sint-Michiels : 

20/12/19 : Het Wandelend Paard te Desselgem :

19/12/19 : Torenvrienden Oostham :  

18/12/19 : Egmont te Leeuwergem :   

17/12/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :  

14/12/19 : Florastappers Gent : 

14/12/19 : ‘t Hoeksken Hamme : 

11/12/19 : Padstappers Geraardsbergen :  

08/12/19 : ‘t Fluitekruid Wolvertem :   

07/12/19 : Watewystappers te Dentergem :   

05/12/19 : Lummense Dalmatiërs : 

03/12/19 : Bavostappers te Veerle :

02/12/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

01/12/19 : Reigerstappers te Merendree : 

30/11/19 : Puinstappers Bredene : 

29/11/19 : Horizon Opwijk te Mazenzele : 

26/11/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

25/11/19 : Aviat te Aalst :

24/11/19 : Padstappers te Onkerzele : 

23/11/19 : Ecureuil de Châtelet :

20/11/19 : Egmont te Oombergen : 

19/11/19 : De Winkelse Stappers :

17/11/19 : Postiljon te Drongen :

16/11/19 : De Ijsbrekers te Kerksken : 

15/11/19 : De Margriete Stappers Lichtervelde :   

13/11/19 : Durmestappers te Waasmunster : 

06/11/19 : Sparrentrippers te Gellik :  

05/11/19 : De Kampse Wandelaars te Heppen :   

04/11/19 : De Schoverik Diepenbeek :   

03/11/19 : Singelwandelaars Strombeek-Bever : 

02/11/19 : Les Spirous de Jemeppe-sur-Sambre :

01/11/19 : De Stroboeren te Wuustwezel :

31/10/19 : Egmont Zottegem :

31/10/19 : Les Trouvères à Ellezelles : 

30/10/19 : Wandelclub Diksmuide te Beerst :

27/10/19 : Les Hull’ottes à Lesve :

26/10/19 : Club des Marcheurs de Bellevaux : 

26/10/19 : Charlys Wanderclub à Amel :  

24/10/19 : Den Engel te Haasrode :  

23/10/19 : Kruishoutemse Trotters te Nokere :     

22/10/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

20/10/19 : Heidetochten te Halle :

19/10/19 : Marcheurs Alliance Warsage :   

17/10/19 : Vaartlandstappers te Blaasveld :    

16/10/19 : Donderslagtrippers te Wijshagen :   

15/10/19 : De Dragonders te Stokrooie :    

14/10/19 : De Rakkers te Heusden-Zolder :     

13/10/19 : Everbeekse Wandeltochten te Parike : 

12/10/19 : Manke Fiel te Asse :  

10/10/19 : Schoonbeekse Wandelaars te Beverst :    

09/10/19 : Demerstappers Bilzen :     

08/10/19 : De Kampse Wandelaars Leopoldsburg :  

07/10/19 : De Schoverik Diepenbeek :  

04/10/19 : De Kampse Wandelaars Leopoldsburg :   

03/10/19 : Harmoniestappers Mol :  

03/10/19 : De Mijnlamp te Koersel :  

02/10/19 : Wandel Mee Brueghel te Peer :   

01/10/19 : Anjertrippers te Eksel :   

30/09/19 : De Heikneuters te Zutendaal :   

29/09/19 : De Schooiers te Serskamp :

28/09/19 : Les Wistitis à Fleurus : 

27/09/19 : Adeps à Ogy :

25/09/19 : Burchtstappers te Sint-Ankelinks :   

24/09/19 : Aviflorastappers te Ingelmunster : 

22/09/19 : vzw Equicura te Kalken :

21/09/19 : Les Pantouflards Wihogne :

21/09/19 : Wanderclub Bütgenbach :   

20/09/19 : Toerisme Hamme – dag 2 :     

19/09/19 : Toerisme Hamme – dag 1 : 

18/09/19 : Heikrekels Maasmechelen :    

17/09/19 : Dommeltrippers te Sint-Huibrechts-Lille :  

16/09/19 : De Trotters Hasselt :  

15/09/19 : Ijsbrekers te Heldergem :  

14/09/19 : Marching Team 11de Bataljon Genie Burcht : 

12/09/19 : Trip-Trap Kumtich :

11/09/19 : CSC Lierde te Hemelveerdegem : 

10/09/19 : wsv Mol te Geel :  

09/09/19 : wsv Eureka te Hoelbeek :  

08/09/19 : De Kadees te Mere : 

07/09/19 : Scheldestappers te Vurste : 

06/09/19 : Kadee Bornem :     

05/09/19 : Boerenkrijgstappers te Uitbergen : 

03/09/19 : Wandel Mee Ruisbroek : 

02/09/19 : De Kwartels te Wachtebeke :

01/09/19 : Les Sucriers de Brugelette :  

31/08/19 : Egmont Zottegem :

30/08/19 : De Lachende Wandelaars te Bellem :

28/08/19 : Burchtstappers te Steenhuize-Wijnhuize :

27/08/19 : Les Trouvères à Ellezelles :    

26/08/19 : Aviat te Zepperen :

25/08/19 : Op Stap Zwalm te Beerlegem :

24/08/19 : De Trekvogels te Philippine (Nl) : 

23/08/19 : Vierdaagse van de Ijzer te Ieper :   

22/08/19 : Vierdaagse van de Ijzer te Poperinge :   

21/08/19 : Vierdaagse van de Ijzer te Diksmuide :   

20/08/19 : Vierdaagse van de Ijzer te Koksijde : 

18/08/19 : KWB Laarne :

17/08/19 : De Pajotten te Affligem :   

16/08/19 : De Schooiers Wichelen :     

15/08/19 : Ochtendgloren Kapelle-o/d-Bos :  

13/08/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :

08 – 11/08/19 : Stichting Wandel4daagse Vilt-Valkenburg te Berg & Terblijt (Nl) :

11/08/19 : Stichting Wandel4daagse Vilt-Valkenburg te Berg & Terblijt (Nl) – dag 4 :

10/08/19 : Stichting Wandel4daagse Vilt-Valkenburg te Berg & Terblijt (Nl) – dag 3 : 

09/08/19 : Stichting Wandel4daagse Vilt-Valkenburg te Berg & Terblijt (Nl) – dag 2 :    

08/08/19 : Stichting Wandel4daagse Vilt-Valkenburg te Berg & Terblijt (Nl) – dag 1:  

07/08/19 : Les Marcheurs de l’Amitié à Marche-les-Dames :   

06/08/19 : De Margriete Stappers Lichtervelde : 

05/08/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

04/08/19 : Halfoogstvrienden Bellingen :  

03/08/19 : Padstappers te Onkerzele :  

02/08/19 : Drevestappers te Zonnebeke :   

01/08/19 : Roal Benti te Middelburg : 

31/07/19 : Omloop Kluisbergen te Berchem :   

29/07/19 : Het Wandelend Paard te Nokere :

28/07/19 : De Slak Leest :  

27/07/19 : Les Tatanes Ailées à Leval :

25/07/19 : Michiel Mispelonvrienden te Zarren :

24/07/19 : De Morgenstond Humbeek : 

23/07/19 : Warden Oom Stappers Hooglede : 

22/07/19 : Aviat te Gelinden :   

21/07/19 : Marche Club Pépins :  

20/07/19 : De Heikneuters Genk :   

19/07/19 : Kruishoutem Trotters : 

17/07/19 : Egmont te Erwetegem : 

16/07/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

14/07/19 : De Kadees te Vlekkem :  

13/07/19 : Singelwandelaars te Grimbergen :   

12/07/19 : Wervikse Wandelsport Vereniging :

09/07/19 : De Winkelse Stappers :

03/07/19 : Padstappers te Appelterre :    

30/06/19 : wsv NOAD te Simpelveld (Nl) :   

29/06/19 : Les Djoyeûs d’a Tultay à Hody :   

25 – 28/06/19 MESA 2019 :   

28/06/19 : MESA à La Roche en Ardenne :

27/06/19 : MESA à Sainte-Ode :

26/06/19 : MESA à Houffalize :

25/06/19 : MESA à Vielsalm :

23/06/19 : Feestcomité Oosteinde Zaffelare : 

22/06/19 : Les Ropieurs à Obourg :

20/06/19 : Wandelclub Beernem : 

19/06/19 : Egmont te Strijpen : 

17/06/19 : KWB Laarne :   

16/06/19 : Le Roitelet Ladeuze :

15/06/19 : Houtheimstappers Steenokkerzeel :     

11/06/19 : Footing Club Fosses :  

10/06/19 Mont-Marche à Mont-Saint-Aubert :

09/06/19 : De Pajotten Hekelgem :   

08/06/19 : Godelievestappers te Waardamme :

07/06/19 : Klavertje Vier te Kruishoutem :    

06/06/19 : Horizonstappers te Binkom :   

05/06/19 : Trekvogels Boekhoute :

04/06/19 : De Binusstappers Ieper :

02/06/19 : Marcheurs de la Sylle Bassilly : 

29/05/19 – 01/06/19 : De Achterhoekse Wandelvierdaagse te Doetinchem (Nl) :

01/06/19 : Achterhoekse Wandelvierdaagse te Doetinchem (Nl) – dag 4 :

30/05/19 : Achterhoekse Wandelvierdaagse te Doetinchem (Nl) – dag 2 :

29/05/19 : Achterhoekse Wandelvierdaagse te Doetinchem (Nl) – dag 1 :

26/05/19 : wsv Wetteren :   

25/05/19 :  Les Sans Soucis à Eugies :

23/05/19 : Natuurvrienden Deinze :  

23/05/19 : Wervikse Wandelsport Vereniging te Geluwe : 

22/05/19 : Natuurvrienden Deinze : 

22/05/19 : Aviat Sint-Truiden :   

21/05/19 : Natuurvrienden Deinze :   

21/05/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

19/05/19 : Police Walkers Anderlecht :

18/05/19 : De Demerstappers te Klein-Spouwen :  

17/05/19 : Wandel Mee Brueghel te Peer :  

16/05/19 : Milieu 2000 Lommel :  

15/05/19 : Postwandelclub Dilsen te Stokkem :  

14/05/19 : Blijf Jong Genebos te Olmen :  

13/05/19 : Terug Op Stap Post te Stevoort :  

12/05/19 : Les Marcheurs du Geer à Bassenge :  

11/05/19 : Natuurvrienden Deinze te Bachte-Maria-Leerne :

10/05/19 : Molenstappers Ruiselede : 

06/05/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

05/05/19 : Burchtstappers Herzele :   

04/05/19 : Voor De Wind te Sluis (Nl) : 

03/05/19 : Guldenbergstappers Wevelgem : 

02/05/19 : Gasthofstappers te De Klinge :   

01/05/19 : Kruikenburg te Groot-Bijgaarden :     

30/04/19 : De Rommelaar Hoeselt :   

29/04/19 : Heikneuters Genk :  

28/04/19 : WABO Bosvoorde :

27/04/19 : Postiljon te Destelbergen :  

26/04/19 : De Lachende Wandelaars te Ursel :    

25/04/19 : Neteland Duffel :   

24/04/19 : Textieltrekkers te Anzegem :

23/04/19 : Nooit Moe Boezinge :

22/04/19 : Berg & Boswandelaars te ‘s-Gravenvoeren :   

21/04/19 : Loonse Tsjaffeleers Borgloon :   

20/04/19 : Le Roitelet Ladeuze :

19/04/19 : Buencamino te De Panne : 

18/04/19 : Klavertje Vier te Petegem-aan-de-Schelde : 

17/04/19 : Egmont Zottegem : 

16/04/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :   

14/04/19 : Everbeekse Wandeltochten te Brakel :   

13/04/19 : Le Coq d’Or Ecaussinois : 

12/04/19 : De 12 Uren Van Lauwe :  

11/04/19 : I.P.A. te Drongen :

10/04/19 : De Heikrekels te Uikhoven :  

09/04/19 : De Kampse Wandelaars te Heppen :   

08/04/19 : Terug Op Stap Post te Spalbeek :   

07/04/19 : Cracks Wolvertem te Meise :  

06/04/19 : wsv Tervuren-Bos :  

05/04/19 : Molenstappers Ruiselede :   

04/04/19 : Blijf Jong Genebos te Oostham : 

03/04/19 : De Kadees te Baardegem :   

01/04/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

31/03/19 : De Stroboeren te Antwerpen :   

30/03/19 : De Pajotten te Roosdaal :   

28/03/19 : De Schooiers te Lede :   

27/03/19 : Scheldestappers Zingem :   

26/03/19 : Lummense Dalmatiërs te Meldert :   

25/03/19 : Aviat te Gelinden :  

24/03/19 : De Vossen Buggenhout :   

23/03/19 : Les Marcheurs du Souvenir de Leuze à Buissenal : 

22/03/19 : Waterhoekstappers te Spiere-Helkijn :    

21/03/19 : De Gruun Zipkes te Herselt :   

20/03/19 : Egmont te Velzeke – Ruddershove :

19/03/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :    

17/03/19 : Florastappers te Gentbrugge : 

16/03/19 : Trotteux su’l Roc à Barbençon :   

14/03/19 : VOS Schaffen te Diest :  

13/03/19 : Kwik Bornem :   

12/03/19 : Bavostappers te Hulste :

10/03/19 : Footing Club Fosses à Aisemont :  

09/03/19 : Les Castors de Berneau à Bombaye :   

08/03/19 : Reynaertstappers te Lokeren :      

07/03/19 : Sporton te Laakdal :      

06/03/19 : Kruishoutem Trotters te Wannegem-Lede : 

05/03/19 : wsv Wetteren :    

04/03/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

03/03/19 : De Kadees te Neigem :  

02/03/19 : Burchtstappers te Borsbeke :    

01/03/19 : Motestappers Koekelare :   

28/02/19 : IVAS te Beerzel :  

27/02/19 : Padstappers te Nederboelare :    

26/02/19 : Blijf Jong Genebos te Tessenderlo :     

25/02/19 : Aviat te Aalst Sint-Truiden :  

24/02/19 : Kruikenburg te Sint-Katherina-Lombeek :

23/02/19 : Watewystappers Tielt : 

20/02/19 : Egmont te Oombergen : 

17/02/19 : Sinjorenstappers Wilrijk :  

16/02/19 : Marcheurs du Fort de Battice :  

16/02/19 : Les Trafteus Housse :

14/02/19 : Herentalse wv te Zoerle-Parwijs :    

13/02/19 : Demerstappers te Eigenbilzen :        

12/02/19 : De Grevenbroekers te Achel :  

11/02/19 Terug Op Stap Post Hasselt :  

10/02/19 : CSC Lierde te Deftinge :  

09/02/19 : De Margriete Stappers Lichtervelde : 

07/02/19 : Paul Gerard Beringen :   

06/02/19 : Wandel Mee Brueghel te Grote-Brogel :   

04/02/19 : Sportkring Oostnieuwkerke : 

03/02/19 : wsv Schelle te Hemiksem :  

02/02/19 : De Trekvogels te Assenede : 

29/01/19 : wk Werchter te Wezemaal :      

28/01/19 : Aviat te Heers :    

27/01/19 : Cracks Wolvertem :   

26/01/19 : Randstappers te Elst :  

25/01/19 : 12 Uren van Lauwe te Desselgem : 

20/01/19 : De Kadees te Gijzegem :  

19/01//19 : VOS Schaffen :

18/01/19 : Bosdravers Eksel :  

16/01/19 : Egmont te Strijpen : 

14/01/19 : Loonse Tsjaffeleers te Kerniel :  

13/01/19 : Houtheimstappers Steenokkerzeel :   

12/01/19 : Les Bottines de Gerpinnes à Gougnies :  

10/01/19 : Wandelend Paal :    

09/01/19 : Les Roteus di Houssaie Beyne-Heusay :  

08/01/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :  

07/01/19 : De Schoverik Diepenbeek :  

06/01/19 : Heidetochten te Pamel :

05/01/19 : Warden Oom Stappers Hooglede : 

04/01/19 : De Motestappers te Bovekerke :

03/01/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :  

02/01/19 : Chatons Ronse :   

01/01/19 : Nacht van Vlaanderen Torhout :

 

 

 

 

Overzicht 2018 – Aperçu 2018

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

Overzicht 2016 – Aperçu 2016

 

 

 

 

Overzicht 2015 – Aperçu 2015

 

 

 

 

Overzicht 2014 – Aperçu 2014

 

 

 

 

Overzicht 2013 – Aperçu 2013

 

 

 

 

Overzicht 2012 – Aperçu 2012

 

 

 

 

Overzicht 2011 – Aperçu 2011

 

 

 

 

Overzicht 2010 – Aperçu 2010