Ides Codde

 

Wandelverslagjes in

 

woord decoration en decoration beeld

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

21/05/17 : Police Walkers Anderlecht :

20/05/17 : Boerenkrijgstappers te Berlare :

19/05/17 : Wase Steinbockvrienden te Belsele :

18/05/17 : Velodroomvrienden Moorslede :    

18/05/17 : Natuurvrienden Deinze – dag 3 :   

17/05/17 : Natuurvrienden Deinze – dag 2  :    

17/05/17 : Egmont Zottegem te Strijpen :

16/05/17 : Natuurvrienden Deinze  - dag 1:  

15/05/17 : De Trotters Hasselt :

14/05/17 : Heidetochten Gooik :    

13/05/17 : Natuurvrienden Deinze : 

12/05/17 : Molenstappers Ruiselede :

11/05/17 : Guldenbergstappers Wevelgem :      

10/05/17 : Hanske De Krijger te Mullem :

09/05/17 : Vier Op Een Rij te Aartrijke :  

07/05/17 : Burchtstappers Herzele :

06/05/17 : Boutersem Sportief :  

04/05/17 : Gasthofstappers te De Klinge :       

03/05/17 : Parel van het Pajottenland te Tollembeek :

01/05/17 : Horizon Donk te Rummen :

30/04/17 : wsc Langdorp te Aarschot : 

30/04/17 : wsc Langdorp te Aarschot :  

27/04/17 : Toekers Bunsbeek : 

26/04/17 : Textieltrekkers te Anzegem :    

24/04/17 : Aviat te Gelinden : 

23/04/17 : Padstappers Geraardsbergen : 

22/04/17 : Le Roitelet Ladeuze :

21/04/17 : Buencamino te De Panne :

20/04/17 : Natuurvrienden Zoersel : 

19/04/17 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove :  

18/04/17 : Aviflorastappers Ingelmunster :   

17/04/17 : IJsetrippers te Ottenburg :   

16/04/17 : Vaillants Acrenois à Bois-de-Lessines :   

15/04/17 : Hanske De Krijger te Leupegem :

14/04/17 : Drevetrotters Zonnebeke :

13/04/17 : wsc Langdorp te Herselt :     

12/04/17 : Trip-Trap te Hakendover :   

12/04/17 : Comité Provincial de Namur à Malonne :

11/04/17 : De Bollekens te Betekom :  

10/04/17 : Terug Op Stap Post te Spalbeek : 

09/04/17 : Poluc Marching Team à Linkebeek : 

08/04/17 : De Denderklokjes te Denderbelle :    

07/04/17 : Molenstappers Ruiselede : 

06/04/17 : Wandelclub I.P.A. België te Drongen : 

05/04/17 : De Kadees te Baardegem :

03/04/17 : Sportkring Oostnieuwkerke :

02/04/17 : Verdigym Collines Flobecq :   

01/04/17 : wsv Tervuren-Bos :    

31/03/17 : De Lachende Wandelaars Aalter :

29/03/17 : Scheldestappers Zingem :

26/03/17 : De Stroboeren te Linkeroever :  

25/03/17 : De Pajotten te Roosdaal :   

23/03/17 : De Schooiers te Lede :

22/03/17 : Durmestappers te Waasmunster :  

21/03/17 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

  20/03/17 : De Trotters Hasselt :

19/03/17 : Florastappers te Gentbrugge :

18/03/17 : Wandelclub Kruikenburg te Sint-Katharina-Lombeek :  

16/03/17 : Tervate Stappers Keiem :

15/03/17 : Egmont Zottegem te Velzeke : 

12/03/17 : Marktrotters Herne :    

11/03/17 : Wandelclub Al Kontent Evergem : 

09/03/17 : VOS Schaffen te Diest :  

08/03/17 : Kwik Bornem :   

07/03/17 : wsv Wetteren :

05/03/17 : De Harmoniestappers Mol : 

04/03/17 : wsv Eureka te Munsterbilzen :

03/03/17 : Reynaertstappers te Lokeren :

02/03/17 : Duintrappers te Lombardsijde : 

28/02/17 : Trekvogels Boekhoute te Zelzate : 

26/02/17 : De Sluisstappers te Kapelle-Op-Den-Bos :  

25/02/17 : Comité 2000 te Oudenaarde : 

23/02/17 : Sporton te Veerle :  

22/02/17 : Padstappers te Grimminge :

19/02/17 : De Witloofstappers te Berg : 

18/02/17 : wsv Baasrode :  

15/02/17 : Egmont Zottegem te Oombergen : 

14/02/17 : Aviflora Ingelmunster :

12/02/17 : CSC te Sint-Maria-Lierde : 

11/02/17 : Dwars Door Brakel te Elst :

09/02/17 : Wandelend Paal te Koersel :

08/02/17 : De Torenkruiers te Reppel :

07/02/17 : wsc Langdorp :

06/02/17 : De Schoverik Diepenbeek :

05/02/17 : Hanske De Krijger te Eine :   

04/02/17 : Voetje voor Voetje Gits : 

30/01/17 : Halewijn te Geetbets :

29/01/17 : Cracks Wolvertem :   

28/01/17 : Vredeseilanden te Oostkamp :

27/01/17 : De 12 Uren van Lauwe te Desselgem :    

25/01/17 : De Grenslopers te Postel :   

23/01/17 : Aviat Sint-Truiden te Heers :

19/01/17 : Kreketrekkers Kortemark : 

18/01/17 : Egmont Zottegem te Strijpen :

16/01/17 : De Trotters Hasselt :

08/01/17 : Houtheimstappers te Steenokkerzeel :  

07/01/17 : De Lachende Wandelaars Aalter : 

04/01/17 : Chatons Ronse :

03/01/17 : Sportkring Oostnieuwkerke :

02/01/17 : Wandelclub Beernem te Oedelem : 

01/01/17 : Nacht van Vlaanderen Torhout : 

 

 

 

 

Overzicht 2016 – Aperçu 2016

 

 

 

 

30/12/16 : Rustige Bosstappers te Zerkegem :

30/12/16 : De Colliemolen te Roeselare  : 

29/12/16 : Smashing Smude Diksmuide :    

29/12/16 : wsk Marke te Kortrijk :     

21/12/16 : Egmont te Leeuwergem :  

18/12/16 : Provinciale Bestuurskern Antwerpen :    

18/12/16 : De Marktrotters te Edingen :   

17/12/16 : Opsinjoorke Mechelen :  

17/12/16 : Les Marcheurs Ransartois à Lambusart :

14/12/16 : Padstappers Geraardsbergen :   

10/12/16 : Historic Walk à Bastogne :   

07/12/16 : Vlissingen (Nl) :

05/12/16 : Sportkring Oostnieuwkerke :

04/12/16 : Parel van Het Pajottenland te Vollezele :  

03/12/16 : Watewystappers te Markegem :    

27/11/16 : Verdigym Collines à Saint-Sauveur :  

26/11/16 : De 7mijl-Stappers te Gullegem : 

24/11/16 : KVG Hoogstraten te Wortel : 

20/11/16 : Postiljon Wandelclub te Gent : 

18/11/16 : De Margriete Stappers Lichtervelde :

16/11/16 : Egmont Zottegem te Erwetegem : 

15/11/16 : De Winkelse Stappers :    

13/11/16 : wsv Mol te Dessel : 

12/11/16 : Dommeltrippers Neerpelt :  

10/11/16 : Milieu 2000 Lommel :  

09/11/16 : Torenkruiers Bocholt :  

08/11/16 : De Kampse Wandelaars te Heppen :

07/11/16 : De Schoverik Diepenbeek :   

05/11/16 : Florastappers te Gentbrugge :  

05/11/16 : De Zilverdistel te Oudegem :  

03/11/16 : Lennikse Windheren : 

02/11/16 : S-Sport Wandelclub Brugge :

01/11/16 : Comité 2000 te Ename :  

31/10/16 : Egmont Zottegem :   

30/10/16 : Op Stap Zwalm : 

29/10/16 : Padstappers te Denderwindeke :  

28/10/16 : De Colliemolen Oostnieuwkerke :    

27/10/16 : Textieltrekkers te Gijzelbrechtegem : 

25/10/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :  

23/10/16 : Heidetochten te Halle :      

22/10/16 : Les Marcheurs de Bellevaux :

22/10/16 : Les Bott’in Esneux :    

16/10/16 : Scheldestappers te Zwalm :    

13/10/16 : Fema Brussel te Vorst :     

12/10/16 : De Staense Stappers :   

10/10/16 : Buencamino Koksijde :

09/10/16 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw :  

08/10/16 : Everbeekse Wandeltochten te Opbrakel :   

29/09/16 : Roal Benti te Waterland-Oudeman :

28/09/16 : Burchtstappers te Sint-Antelinks : 

27/09/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :    

25/09/16 : Les Claps Sabots à Bovenistier :

24/09/16 : ’t Hoeksken Hamme :  

24/09/16 : Les Amis du Tumulus Waremme :   

22/09/16 : ’t Hoeksken Hamme :     

21/09/16 : Egmont Zottegem te Leeuwergem :          

20/09/16 : Bavostappers Bavikhove :     

18/09/16 : IJsbrekers Haaltert :     

16/09/16 : Trekvogels Boekhoute :    

14/09/16 : CSC Lierde te Deftinge :

   13/09/16 : De Winkelse Stappers :  

11/09/16 : Morgenstond Humbeek :   

10/09/16 : Switchback Memorial Maldegem :     

09/09/16 : De Lachende Wandelaars Aalter :

07/09/16 : Levenslijn Team Damme :    

06/09/16 : Spartastappers Ardooie :     

04/09/16 : Postiljon Wandelclub Merelbeke :

03/09/16 : Scheldestappers te Kruishoutem :    

01/09/16 : Michiel Mispelonvrienden te Kortemark : 

28/08/16 : Op Stap Zwalm te Munkzwalm : 

27/08/16 : Edese-4daagse – dag 4 (Nl) :  

26/08/16 : Edese-4daagse – dag 3 (Nl) :  

25/08/16 : Edese-4daagse – dag 2 (Nl) :  

24/08/16 : Edese-4daagse – dag 1 (Nl) :  

21/08/16 : De Lachende Klomp te Kruibeke :    

20/08/16 : De Pajotten Hekelgem te Affligem :    

18/08/16 : Florastappers te Sint-Denijs-Westrem :    

17/08/16 : Egmont Zottegem te Erwetegem :     

14/08/16 : Hanske De Krijger Oudenaarde :    

13/08/16 : Postiljon Wandelclub te Kalken :   

14/08/16 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

11/08/16 : Brugsche Globetrotters te Assebroek :

09/08/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :   

07/08/16 : IJsetrippers Overijse :      

05/08/16 : De Lachende Wandelaars te Bellem :    

03/08/16 : De Bollekens te Betekom :   

30/07/16 : Les Randonneurs de la Haute-Meuse à Agimont :

30/07/16 : Marcheurs de la Basse-Meuse Visé :  

27/07/16 : Les Roteus Waibiens à Thuin :   

26/07/16 : Warden Oom Stappers te Hooglede :   

25/07/16 : Het Wandelend Paard te Sint-Baafs-Vijve :  

24/07/16 : Les Bottines Borquines à Mirwart : 

23/07/16 : Les Marcheurs du Jean-Félix à Spy : 

21/07/16 : Wandel Mee Ruisbroek :   

20/07/16 : Egmont Zottegem te Erwetegem :   

19/07/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :

17/07/16 : De Marktrotters te Tollembeek :  

16/07/16 : Cracks Wolvertem :  

10/07/16 : De Lachende Wandelaars Aalter :

09/07/16 : Les Amis du Henry Fontaine Grand-Hallet :  

08/07/16 : Wandel4daagse Luxemburg te Berdorf (Lux) – dag 4 :

07/07/16 : Wandel4daagse Luxemburg te Berdorf (Lux) – dag 3 :

06/07/16 : Wandel4daagse Luxemburg te Berdorf (Lux) – dag 2 :  

05/07/16 : Wandel4daagse Luxemburg te Berdorf (Lux) – dag 1 :

02/07/13 : IJsetrippers Overijse :  

30/06/16 : Durmestappers te Zele :  

28/06/16 : Textieltrekkers te Tiegem :   

27/06/16 : Les Tatanes Ailées à Leval :  

26/06/16 : De Schooiers te Schellebelle :    

24/06/16 : Mesa à Vielsalm :    

23/06/16 Mesa à Houffalize :   

19/06/16 : Watewystappers Tielt :   

15/06/16 : Egmont Zottegem :    

14/06/16 : Voetje voor Voetje te Izegem :    

12/06/16 : Trekplosters Zellik :   

11/06/16 : Godelievestappers te Oostkamp :

11/06/16 : Godelievestappers te Oostkamp :

08/06/16 : Margriete Stappers te Zwevezele :   

07/06/16 : Spiegelstappers Ieper :  

05/06/16 : Natuurvrienden Deinze te Petegem : 

04/06/16 : Groep ’t Singel te Lembeke :   

02/06/16 : Wandelclub Beernem :   

01/06/16 : Les Spirous à Saint-Gerard :   

31/05/16 : De Winkelse Stappers :   

29/05/16 : Les Marcheurs du Samourai à Sombreffe :

26/05/16 : Natuurvrienden Deinze dag 3 :

25/05/16 : Guldenbergstappers Wevelgem :      

25/05/16 : Natuurvrienden Deinze dag 2 :  

24/05/16 : Natuurvrienden Deinze dag 1 :

24/05/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :   

22/05/16 : Op Stap door het Meetjesland te Eeklo :  

21/05/16 : W.A.K. te Ertvelde :   

20/05/16 : Wervikse Wandelsport Vereniging te Geluwe :

19/05/16 : Velodroomvrienden Moorslede :  

18/05/16 : Egmont te Strijpen :   

16/05/16 : De Lachende Wandelaars te Kanegem :

15/05/16 : De Pajotten Hekelgem :

14/05/16 : Natuurvrienden Deinze te Bachte-Maria-Leerne :

11/05/16 : Hanske De Krijger te Ename :     

10/05/16 : Vier Op Een Rij te Aartrijke :

01/05/16 : Burchtstappers Herzele : 

30/04/16 : Postiljon Merelbeke te Heusden :

27/04/16 : Textieltrekkers te Anzegem :

26/04/16 : Chatons te Maarkedal :  

23 – 24/04/16 : wv Vilt te Margraten (Nl) :

24/04/16 : wv Vilt te Margraten (Nl) :

23/04/16 : wv Vilt te Margraten (Nl) : 

17/04/16 : Manke Fiel Asse :   

16/04/16 : Trekvogels Boekhoute :

15/04/16 : Drevetrotters Zonnebeke :

13/04/16 : De Staense Stappers :

12/04/16 : Wandelclub Beernem te Ruiselede :

10/04/16 : Les Vaillants Acrenois à Bois-de-Lessines :    

09/04/15 : Denderklokjes te Denderbelle : 

08/04/16 : Molenstappers Ruiselede : 

07/04/16 : Smokkelaars Stekene :

06/04/16 : Boerenkrijgstappers te Berlare :

04/04/16 : Sportkring Oostnieuwkerke :

03/04/16 : Cracks Wolvertem te Meise :

02/04/16 : wsv Tervuren-Bos :    

01/04/16 : De 12 Uren van Lauwe : 

31/03/16 : Wandelclub IPA te Drongen : 

30/03/16 : Scheldestappers Zingem :  

29/03/16 : De Winkelse Stappers :

28/03/16 : IJsetrippers te Ottenburg :  

27/03/16 : Grashoppers te Scherpenheuvel :   

26/03/16 : Playa Trott Montzen :    

24/03/16 : De Schooiers te Lede :    

23/03/16 : Durmestappers te Waasmunster :    

22/03/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :

20/03/16 : Florastappers te Gentbrugge : 

17/03/16 : De Gruun Zipkes te Westmeerbeek :  

16/03/16 : Egmont Zottegem : 

13/03/16 : Horizonstappers te Pellenberg :   

12/03/16 : Les Djoyeus d’a Tultay Hody :

09/03/16 : Kwik Bornem :  :   

08/03/16 : Bavostappers Bavikhove : 

06/03/16 : Houtheimstappers te Kampenhout :  

05/03/16 : Burchtstappers te Borsbeke :  

01/03/16 : wsv Wetteren : 

28/02/16 : Wandelsport Vlaanderen te Hofstade :

27/02/16 : Comité 2000 te Oudenaarde :

20/02/16 : Klavertje Vier te Elsegem :  

17/02/16 : Egmont te Oombergen :  

16/02/16 : Aviflora Ingelmunster :

14/02/16 : CSC Sint-Maria-Lierde:

13/02/16 : Dwars Door Brakel :    

07/02/16 : Wijtschotduivels te Wijnegem :

04/02/16 : Paul Gerard te Beverlo :    

03/02/16 : Wandel Mee Brueghel te Peer :    

02/02/16 : wsc Langdorp : 

01/02/16 : De Schoverik Diepenbeek :   

29/01/16 : De 12 Uren van Lauwe te Desselgem :  

26/01/16 : De Winkelse Stappers : 

24/01/16 : De Marchmannekes te Zomergem :

23/01/16 : De Kwartels te Oosteeklo : 

21/01/16 : Kreketrekkers Kortemark : 

20/01/16 : Egmont te Velzeke :  

16/01/16 : Zelden Rust te Axel (Nl) :   

15/01/16 : Bosdravers Eksel :  

14/01/16 : Wandelend Paal :  

12/01/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :

10/01/16 : Houtheimstappers Steenokkerzeel :

09/01/16 : Marcheurs de la Sylle à Enghien :  

08/01/16 : Motestappers te Bovekerke : 

06/01/16 : Chatons Ronse :     

05/01/16 : Sportkring Oostnieuwkerke : 

03/01/16 : De Morgenstond te Zemst-Laar :   

02/01/16 : Warden Oom Stappers Hooglede :

01/01/16 : Nacht van Vlaanderen Torhout : 

 

 

 

 

Overzicht 2015 – Aperçu 2015

 

 

 

 

Overzicht 2014 – Aperçu 2014

 

 

 

 

Overzicht 2013 – Aperçu 2013

 

 

 

 

Overzicht 2012 – Aperçu 2012

 

 

 

 

Overzicht 2011 – Aperçu 2011

 

 

 

 

Overzicht 2010 – Aperçu 2010