Conny Lenaert

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2019 – Aperçu 2019

 

 

 

 

19/10/19 : De 12 Uren van Lauwe te Rekkem :  

17/10/19 : Vaartlandstappers te Blaasveld : 

16/10/19 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove : 

13/10/19 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw : 

13/10/19 : Everbeekse Wandeltochten te Parike : 

12/10/19 : Manke Fiel te Asse :

08/10/19 : Natuurvrienden Deinze :  

07/10/19 : Sportkring Oostnieuwkerke : 

06/10/19 : Les Marcheurs du Souvenir de Leuze à Ellignies-Sainte-Anne :

05/10/19 : De Kwartels te Oosteeklo : 

02/10/19 : ‘t Wandel Voetje te Roeselare :    

02/10/19 : Wandelclub Beernem :

29/09/19 : Les Marcheurs de la Police de Mons à Saint-Symphorien :

28/09/19 : Op Stap Door Nukerke te Maarkedal :

27/09/19 : Het Wandelend Paard Waregem :

25/09/19 : Burchtstappers te Sint-Ankelinks : 

24/09/19 : Aviflorastappers te Ingelmunster :

22/09/19 : Les Djâles à Bioul : 

21/09/19 : Verdigym Collines Flobecq : 

18/09/19 : Egmont te Leeuwergem :

15/09/19 : Les Sans Soucis à Ghlin :

14/09/19 : Le Roitelet Ladeuze : 

12/09/19 : Wandelclub Koekelare :   

11/09/19 : CSC Lierde te Hemelveerdegem :

10/09/19 : KKRO Gent te Ursel : 

08/09/19 : Les Hurlus en Balade à Estaimpuis :

07/09/19 : Les Marcheurs des XII de Marcinelle :

06/09/19 : Kadee Bornem :

03/09/19 : Wandel Mee Ruisbroek :  

02/09/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

01/09/19 : Les Sucriers de Brugelette : 

31/08/19 : wsv Baasrode : 

30/08/19 : De Lachende Wandelaars te Bellem :

29/08/19 : Avondvierdaagse te Sluis (Nl) – dag 4 :

28/08/19 : Burchstappers te Steenhuize-Wijnhuize :

27/08/19 : Les Trouvères à Ellezelles : 

25/08/19 : Comité Provincial du Hainaut à Manage :

24/08/19 : De Wilde Brouwerij te Merelbeke : 

23/08/19 : Vierdaagse van de Ijzer te Ieper : 

22/08/19 : Vierdaagse van de Ijzer te Poperinge : 

21/08/19 : Egmont te Erwetegem : 

20/08/19 : Vierdaagse van de Ijzer te Koksijde :  

18/08/19 : De Lachende Klomp te Kruibeke : 

17/08/19 : De Nacht Torhout :

15/08/19 : Les Sympas de Landelies :

13/08/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

11/08/19 : Durmestappers te Waasmunster : 

10/08/19 : Spoetnikstappers te Middelkerke :

07/08/19 : Les Marcheurs de l’Amitié à Marche-les-Dames : 

06/08/19 : De Margriete Stappers Lichtervelde : 

05/08/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

04/08/19 : Les Vaillants Acrenois à Bois-de-Lessines :

03/08/19 : Ibis Puurs – dag 2 :

02/08/19 : Drevestappers te Zonnebeke :

01/08/19 : Roal Benti te Middelburg : 

29/07/19 : Het Wandelend Paard te Nokere :

28/07/19 : De Kwartels te Zelzate :

27/07/19 : Natuurvrienden Zoersel te Halle :

25/07/19 : Michiel Mispelonvrienden te Zarren :

24/07/19 : De Morgenstond Humbeek : 

23/07/19 : Warden Oom Stappers Hooglede : 

21/07/19 : De Trekvogels te Bassevelde :

20/07/19 : Land van Rhode te Oordegem : 

17/07/19 : Egmont te Erwetegem : 

16/07/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :  

14/07/19 : Manke Fiel te Mollem : 

13/07/19 : Hanske De Krijger Oudenaarde : 

10/07/19 : De IJsbrekers te Kerksken :   

09/07/19 : De Winkelse Stappers : 

07/07/19 : De 12 Uren van Lauwe :

06/07/19 : Les Trouvères à Wodecq : 

03/07/19 : Padstappers te Appelterre :

01/07/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

30/06/19 : wsk Marke te Sint-Denijs :   

29/06/19 : Postiljon Merelbeke te Kalken :

25/06/19 : Textieltrekkers te Gijzelbrechtegem : 

   24/06/19 : Les Tatanes Aillées à Leval-Trahegnies :

23/06/19 : Chatons Ronse :

22/06/19 : Les Ropieurs à Obourg : 

20/06/19 : Wandelclub Beernem :   

19/06/19 : Egmont te Strijpen :

18/06/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

16/06/19 : Le Roitelet Ladeuze : 

15/06/19 : Houtheimstappers Steenokkerzeel :

11/06/19 : Voetje Voor Voetje te Izegem :

10/06/19 Mont-Marche à Mont-Saint-Aubert : 

09/06/19 : Les Roteus Waibiens Thuin : 

08/06/19 : Godelievestappers te Waardamme :

07/06/19 : Klavertje Vier te Kruishoutem : 

05/06/19 : Trekvogels Boekhoute :

04/06/19 : De Binusstappers Ieper :

02/06/19 : Marcheurs de la Sylle Bassilly :  

01/06/19 : Sluisstappers Nieuwenrode : 

30/05/19 : Egmont Zottegem : 

30/05/19 : Les Sucriers de Brugelette :

26/05/19 : Natuurvrienden Zoersel te Halle (Kempen) :

25/05/19 :  Les Sans Soucis à Eugies : 

23/05/19 : Natuurvrienden Deinze :    

23/05/19 : Wervikse Wandelsport Vereniging te Geluwe :   

21/05/19 : Natuurvrienden Deinze :

19/05/19 : Bosgeuzen te ‘s-Gravenwezel :

18/05/19 : Kruikenburg te Sint-Martens-Bodegem : 

16/05/19 : Velodroomvrienden Moorslede : 

15/05/19 : Egmont te Erwetegem :

14/05/19 : Vier Op Een Rij te Aartrijke : 

12/05/19 : Marcheurs du Val de Verne de Péruwelz :

11/05/19 : Le Marabout à Châtelineau : 

08/05/19 : Hanske De Krijger te Mullem :

06/05/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

05/05/19 : De Voskes Vosselaar :

04/05/19 : Ankerhofstappers te Haaltert :

01/05/19 : Les Marcheurs de la Police de Mons à Masnuy-Saint-Jean : 

28/04/19 : Les Gratte-Pavés à Solre-sur-Sambre : 

27/04/19 : Marcheurs de la Sylle à Enghien :

25/04/19 : Nacht van Vlaanderen Torhout : 

24/04/19 : Hopbelletjes te Mazenzele : 

22/04/19 : Les Traîne-Savates à Cour-sur-Heure :

21/04/19 : Les Marcheurs de la Nature Ath :

20/04/19 : Le Roitelet Ladeuze :

19/04/19 : Buencamino te De Panne :

18/04/19 : Klavertje Vier te Petegem-aan-de-Schelde : 

17/04/19 : Egmont Zottegem : 

16/04/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :

14/04/19 : Les Vaillants Acrenois :

13/04/19 : Le Coq d’Or Ecaussinois : 

12/04/19 : De 12 Uren Van Lauwe :

11/04/19 : I.P.A. te Drongen : 

09/04/19 Op Stap Zwalm te Munkzwalm : 

07/04/19 : Cracks Wolvertem te Meise : 

06/04/19 : wsv Tervuren-Bos :

05/04/19 : Molenstappers Ruiselede :

03/04/19 : De Kadees te Baardegem :

01/04/19 : Sportkring Oostnieuwkerke : 

31/03/19 : Verdigym Collines Flobecq : 

30/03/19 : Les Marcheurs Ransartois à Wangenies :

28/03/19 : De Schooiers te Lede : 

27/03/19 : Scheldestappers Zingem :

24/03/19 : Les Marcheurs Van Gogh à Hyon :

23/03/19 : Les Marcheurs du Souvenir de Leuze à Buissenal :

20/03/19 : Egmont te Velzeke – Ruddershove :

19/03/19 : Aviflorastappers Ingelmunster :

17/03/19 : Mont-Marche Tournai à Lesdain :

16/03/19 : Trotteux su’l Roc à Barbençon : 

14/03/19 : De Tervaete Stappers te Leke :

13/03/19 : Kwik Bornem : 

12/03/19 : Bavostappers te Hulste :

10/03/19 : Marcheurs du Val de Verne à Tournai et Péruwelz :

09/03/19 : Les Roses Noires Tubize : 

08/03/19 : Reynaertstappers te Lokeren :

06/03/19 : Kruishoutem Trotters te Wannegem-Lede : 

03/03/19 : Les Randonneurs du Haut-Escaut à Péronnes-lez-Antoing :

02/03/19 : Burchtstappers te Borsbeke : 

27/02/19 : Padstappers te Nederboelare :   

26/02/19 : Wervikse Wandelsport Vereniging : 

24/02/19 : Kruikenburg te Sint-Katherina-Lombeek :   

23/02/19 : Watewystappers Tielt : 

20/02/19 : Egmont te Oombergen :

17/02/19 : Les Sans Soucis à Baudour : 

16/02/19 : De Curieusneuzen te Meulebeke :

12/02/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

10/02/19 : De Lachende Klomp te Sint-Nikaas :

09/02/19 : Al Kontent Evergem :

05/02/19 : wsc Langdorp te Begijnendijk :

04/02/19 : Sportkring Oostnieuwkerke :

03/02/19 : Marcheurs du Val de Verne à Hergnies (F) : 

02/02/19 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Esse :

29/01/19 : De Winkelse Stappers :

27/01/19 : Padstappers Geraardsbergen :  

26/01/19 : Randstappers te Elst : 

26/01/19 : Kruishoutem Trotters te Wannegem-Lede :

25/01/19 : 12 Uren van Lauwe te Desselgem : 

20/01/19 : De Lustige Wandelaars Merchtem : 

19/01/19 : Omloop Kluisbergen : 

16/01/19 : Egmont te Strijpen : 

13/01/19 : Houtheimstappers Steenokkerzeel :

12/01/19 : Les Bottines de Gerpinnes à Gougnies :

08/01/19 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

05/01/19 : Warden Oom Stappers Hooglede :

01/01/19 : Nacht van Vlaanderen Torhout : 

 

 

 

 

Overzicht 2018 – Aperçu 2018