Anny & Chris

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

18/06/17 : Chatons Ronse :

17/06/17 : Reigerstappers te Eeklo :

11/06/17 : Trekplosters Zellik :

10/06/17 : Les Roteus Waibiens Thuin :

05/06/17 : Padstappers te Schendelbeke :

04/06/17 : Pajotten Hekelgem :

03/06/17 : Hanske De Krijger te Mater :

21/05/17 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Houtem :

20/05/17 : Boerenkrijgstappers te Berlare :

14/05/17 : Heidetochten Gooik :  

13/05/17 : Natuurvrienden Deinze :

07/05/17 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw te Huizingen :  

06/05/17 : De Ankerhofstappers te Haaltert :

01/05/17 : Zilverdistel Dendermonde : 

23/04/17 : Padstappers Geraardsbergen :

22/04/17 : Le Roitelet Ladeuze :

19/04/17 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove :  

17/04/17 : Chatons te Maarkedal :

17/04/17 : Wandelclub Al Kontent te Evergem :

16/04/17 : Manke Fiel te Asse : 

15/04/17 : Hanske De Krijger te Leupegem :

12/03/17 : Opsinjoorke Mechelen : 

11/03/17 : Chatons Ronse :    

05/03/17 : Houtheimstappers te Kampenhout :  

05/03/17 : wsc Langdorp te Aarschot :

04/03/17 : Burchtstappers te Borsbeke :

26/02/17 : De Sluisstappers te Kapelle-Op-Den-Bos :

25/02/17 : Les Marcheurs du XII de Marcinelle à Nalinnes : 

22/02/17 : Padstappers te Grimminge :   

19/02/17 : Op Stap Zwalm te Munkzwalm :

18/02/17 : Les Crayas du Thiry à Nismes : 

15/02/17 : Egmont Zottegem te Oombergen :

12/02/17 : Halfoogstvrienden te Elingen :

11/02/17 : Samen Uit Samen Thuis Houthalen :

05/02/17 : wsv Schelle te Hemiksem :

04/02/17 : Land van Rhode te Borsbeke :

29/01/17 : Padstappers Geraardsbergen :  

28/01/17 : Vredeseilanden te Oostkamp :

22/01/17 : Bosgeuzen te Vorselaar :

21/01/17 : VOS Schaffen :

18/01/17 : Egmont Zottegem te Strijpen :

15/01/17 : Les Sympas de Landelies :   

14/01/17 : Marcheurs de la Sylle Bassilly :

08/01/17 : Heidetochten te Pamel :  

02/01/17 : Wandelclub Beernem te Oedelem :

 

 

 

 

Overzicht 2016 – Aperçu 2016

 

 

 

 

30/12/16 : Natuurvrienden Zoersel te Halle (Kempen) : 

29/12/16 : wsk Marke te Kortrijk : 

26/12/16 : Egmont Zottegem  :   

26/12/16 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

25/12/16 : Horizon Opwijk :

18/12/16 : De Marktrotters te Edingen : 

17/12/16 : Opsinjoorke Mechelen :   

17/12/16 : Horizon Donk te Herk-de-Stad :

14/12/16 : Padstappers Geraardsbergen :    

11/12/16 : Les Djâles à Denée :  

10/12/16 : Florastappers Gent :

05/12/16 : De Schoverik Diepenbeek :

04/12/16 : Parel van Het Pajottenland te Vollezele : 

03/12/16 : Land van Rhode te Oosterzele :

27/11/16 : Padstappers te Grimminge :  

26/11/16 : wsv Winterslag :  

19/11/16 : De Ijsbrekers te Heldergem :  

13/11/16 : Adeps à Marcourt :

12/11/16 : Les Fougnans à Chevetogne : 

11/11/16 : Adeps à Tilff :

05/11/16 : De Zilverdistel te Oudegem :

01/11/16 : Comité 2000 te Ename :

31/10/16 : Egmont Zottegem :

31/10/16 : Halewijn te Linter :   

30/10/16 : De Pajotten te Liedekerke :     

29/10/16 : Padstappers te Denderwindeke :     

23/10/16 : Heidetochten te Halle :       

22/10/16 : Marcheurs de la Sylle à Silly :  

19/10/16 : Egmont Zottegem te Oombergen :   

16/10/16 : Vreugdestappers te Bertem :  

15/10/16 : wsc Langdorp te Rillaar :    

09/10/16 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw :   

02/10/16 : Wandelclub Temse te Steendorp :   

01/10/16 : wsv Tervuren-Bos :   

25/09/16 : Padstappers te Viane :       

24/09/16 : Land van Rhode te Melle :                     

18/09/16 : IJsbrekers Haaltert :     

17/09/16 : W.A.K Sleidinge :    

11/09/16 : WSP te Oud-Heverlee :  

10/09/16 : VOS Schaffen te Meldert :    

04/09/16 : Witloofstappers Kampenhout :    

03/09/16 : Boskabouters Opglabbeek :    

28/08/16 : Marcheurs de la Masblette Masbourg :    

27/08/16 : Marcheurs de la Famenne à Hotton :    

21/08/16 : Chatons Ronse :   

20/08/16 : De Pajotten Hekelgem te Affligem :     

15/08/16 : Tongerse Wandelvrienden :   

14/08/16 : Loonse Tsjaffeleers Borgloon :     

13/08/16 : O.K. 50 Zonhoven :    

07/08/16 : Pompoenstappers te Kasterlee :   

07/08/16 : Milieu 2000 Lommel :   

06/08/16 : Padstappers te Moerbeke :    

31/07/16 : Halfoogstvrienden Bellingen :   

30/07/16 : Le Coq d’Or Ecaussinnois : 

27/07/16 : Omloop Kluisbergen :

24/07/16 : Manke Fiel te Mollem :

23/07/16 : Wandelend Paal te Beringen :

21/07/16 : Florastappers te Bottelare :

17/07/16 : De Marktrotters te Tollembeek :    

16/07/16 : W.A.K. te Evergem :    

16/07/16 : Land van Rhode te Oordegem :   

13/07/16 : De IJsbrekers te Denderhoutem :

10/07/16 : Marcheurs des XII de Marcinelle à Montigny : 

09/07/16 : Singelwandelaars te Grimbergen :

06/07/16 : Padstappers te Bever :     

03/07/16 : Reynaertstappers te Lokeren :    

02/07/16 : Les Trouvères à Wodecq :      

26/06/16 : Les Godasses de Fraire à Walcourt :   

25/06/16 : Les Légendes à Sprimont :

24/06/16 : Mesa à Vielsalm :   

23/06/16 Mesa à Houffalize :    

22/06/16 : Mesa de Martelange à Bastogne :    

21/06/16 : Mesa à Arlon :   

19/06/16 : Nationale FFBMP à Auvelais :    

18/06/16 : Guibolles Guibertines à Tangissart :   

12/06/16 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Houtem :

11/06/16 : Kadee Bornem te Branst :    

05/06/16 : Heidetochten Kester-Gooik :     

04/06/16 : Heidetochten Kester-Gooik :   

29/05/16 : Bollekens Rotselaar :  

28/05/16 : wsc Langdorp te Gelrode :    

22/05/16 : Police Walkers Anderlecht :   

21/05/16 : De Zombies Wijgmaal :  

18/05/16 : Egmont te Strijpen :    

16/05/16 : Padstappers te Schendelbeke :   

15/05/16 : De Smokkelaars Stekene :

14/05/16 : Wandelend Paal te Diest :

08/05/16 : Camp Elsenborn Lager :  

07/05/16 : Les Marcheurs du Geer à Bassenge :   

05/05/16 : Aviat Sint-Truiden :   

01/05/16 : Les Sabots de Godefroy Bouillon :   

30/04/16 : Ecureuil de Châtelet :  

20/04/16 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove :  

17/04/16 : Padstappers Geraardsbergen :  

16/04/16 : Trekvogels Boekhoute :  

10/04/16 : Sporton Deurne (Diest) :

09/04/15 : Denderklokjes te Denderbelle :  

09/04/16 : Euraudax te Galmaarden :  

27/03/16 : Heidetochten te Gooik :   

26/03/16 : De Pajotten te Roosdaal :  

24/03/16 : De Schooiers te Lede :

23/03/16 : Durmestappers te Waasmunster :

20/03/16 : Stroboeren te Linkeroever :    

20/03/16 : Florastappers te Gentbrugge :

19/03/16 : Les Marcheurs du Souvenir de Leuze à Buissenal :     

16/03/16 : Egmont Zottegem :

13/03/16 : Wandelklub Temse te Rupelmonde :  

 10/03/16 : Land van Rhode te Scheldewindeke :   

06/03/16 : wsc Langdorp te Aarschot :  

05/03/16 : W.A.K. te Evergem :   

28/02/16 : Wandelsport Vlaanderen te Hofstade :

27/02/16 : Roteus Waubiens te Thuillies :  

24/02/16 : Padstappers te Goeferdinge :  

21/02/16 : Natuurvrienden Zoersel :  

20/02/16 : Witloofstappers te Kampenhout :  

17/02/16 : Egmont te Oombergen :

14/02/16 : Halfoogstvrienden te Elingen :   

13/02/16 : Horizon Opwijk :   

07/02/16 : Globetrotters Hageland te Tielt-Winge :

06/02/16 : Land van Rhode te Borsbeke :    

31/01/16 : Padstappers Geraardsbergen :   

30/01/16 : Gedoviba Olen :  

24/01/16 : Neteland Duffel te Schriek :    

23/01/16 : De Kwartels te Oosteeklo :   

20/01/16 : Egmont te Velzeke :

17/01/16 : Milieu 2000 Lommel :  

16/01/16 : VOS Schaffen :  

15/01/16 : Bosdravers Eksel :

13/01/16 : Land van Rhode te Wetteren :  

10/01/16 : Heidetochten te Roosdaal-Pamel :   

09/01/16 : De Lachende Wandelaars Aalter :

02/01/16 : Herentalse wv te Blauberg :

 

 

 

 

Overzicht 2015 – Aperçu 2015

 

 

 

 

Overzicht 2014 – Aperçu 2014

 

 

 

 

Overzicht 2013 – Aperçu 2013

 

 

 

 

Overzicht 2012 – Aperçu 2012

 

 

 

 

Overzicht 2011 – Aperçu 2011