Liban Glorieux

 

Wandelverslagjes in

 

woord decorationen decorationbeeld

 

 

 

 

Overzicht 2016 Aperu 2016

 

 

 

 

30/12/16 : VVV Koksijde :

26/12/16 : Egmont Zottegem :

26/12/16 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

25/12/16 : Wandelclub Beernem :

18/12/16 : Adeps Ellezelles :

17/12/16 : Brugsche Globetrotters :

14/12/16 : Padstappers Geraardsbergen :

11/12/16 : Scheldestappers Zingem :

10/12/16 : Florastappers Gent :

04/12/16 : Reigerstappers te Merendree :

27/11/16 : Verdigym Collines Saint-Sauveur :

26/11/16 : Klavertje Vier te Schorisse :

22/11/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :

19/11/16 : De Frisse Stappers te Sint-Michiels :

11/11/16 : De Heikneuters Genk :

05/11/16 : Wallonia Namur te Wpion :

02/11/16 : Omloop Kluisbergen :

31/10/16 : Egmont Zottegem :

30/10/16 : wsv Wetteren :

29/10/16 : Marcheurs du Val de Verne de Pruwelz :

27/10/16 : Textieltrekkers te Gijzelbrechtegem :

25/10/16 : Aviflorastappers Ingelmunster :

23/10/16 : Les Vaillants Acrenois Ghoy :

19/10/16 : Egmont Zottegem te Oombergen :

18/10/16 : Wandelclub Beernem te Hertsberge :

11/10/16 : Natuurvrienden Deinze :

08/10/16 : Footing Club Fosses :

02/10/16 : Waterhoekstappers te Otegem :

01/10/16 : Wandelclub Op Stap Door Nukerke :

28/09/16 : Burchtstappers te Sint-Antelinks :

24/09/16 : Land van Rhode te Melle :

18/09/16 : Natuurvrienden Deinze :

14/09/16 : CSC Lierde te Deftinge :

10/09/16 : Euraudax te Ronse :

26/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Ieper :

25/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Poperinge :

24/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Diksmuide :

23/08/16 : Vierdaagse van de IJzer te Koksijde :

14/08/16 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

06/08/16 : Padstappers te Moerbeke :

30/07/16 : Le Coq dOr Ecaussinnois :

19/07/16 : Buencamino te Koksijde :

12 15/07/16 : Vierdaagse van Apeldoorn (Nl) :

09/07/16 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

06/07/16 : Padstappers te Bever :

03/07/16 : Hanestappers Den Haan :

02/07/16 : TTC Smashing Smude Diksmuide :

26/06/16 : Op Stap Door Nukerke te Maarkedal :

25/06/16 : Waterhoekstappers te Avelgem :

10-11/06/16 : Scheldestappers te Zwalm :

28/05/16 : Euraudax te Herzele :

21 22/05/16 : IML Marche Internationale de Diekirch (Lux) :

17/04/16 : Padstappers Geraardsbergen :

26/03/16 : Marcheurs des Hautes Roches Treignes :

19/03/16 : Batteurs de Cuir Evrehailles :

27/02/16 : Watewystappers Tielt :

21/02/16 : Adeps Papignies :

14/02/16 : Les Sans Soucis Ghlin :

30/01/16 : Les Marcheurs de la Police de Mons :

17/01/16 : Scheldestappers te Vurste :

16/01/16 : Omloop Kluisbergen :

09/01/16 : Marcheurs de la Sylle Enghien :

03/01/16 : Adeps Wiers :

02/01/16 : Warden Oom Stappers Hooglede :