Willy en Mary Palmkoeck

 

Wandelverslagjes in woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2013 – Aperçu 2013

 

 

 

 

01/01/14 : Nacht van Vlaanderen Torhout :

30/12/13 : Natuurvrienden Zoersel te Halle (Kempen) :

29/12/13 : D.R.W. te Poppel :

28/12/13 : W.A.K. Sleidinge : 

27/12/13 : De Sluisstappers Nieuwenrode :

26/12/13 : Kwik Bornem :

25/12/13 : Horizon Opwijk :

22/12/13 : Kleitrappers te Waarloos :

21/12/13 : Postiljon Merelbeke te Zwijnaarde :  

21/12/13 : Smokkelaars Stekene :

18/12/13 : Egmont te Leeuwergem :  

15/12/13 : Scheldestappers Zingem :

14/12/13 : Grashoppers te Blauberg  :  

12/12/13 : Padstappers Geraardsbergen :

10/12/13 : Scota Wandelclub Schoten :

08/12/13 : Reynaertstappers Belsele :

07/12/13 : Land van Rhode Oosterzele :

05/12/13 : Lummense Dalmatiërs te Rekhoven :

03/12/13 : Bavostappers te Veerle-Laakdal :

01/12/13 : De Lachende Klomp te Moerbeke : 

30/11/13 : Horizon Opwijk te Mazenzele :

29/11/13 : Horizon Opwijk te Mazenzele :

28/11/13 : KVG Hoogstraten te Wortel :

24/11/13 : Padstappers te Grimminge :

23/11/13 : Les Bruyères en Marche à Grivegnée :   

20/11/13 : Egmont te Velzeke :   

17/11/13 : Olympic Deurne te Schilde :

16/11/13 : La Godasse Oupeye à Hermée :  

13/11/13 : Durmestappers te Waasmunster :

11/11/13 : Wase Steinbockvrienden Sint-Niklaas :

10/11/13 : Kaddish te Ekeren :

09/11/13 : Wallonia Namur à Wépion :

06/11/13 : D.R.W. Weelde :

06/11/13 : Omloop Kluisbergen :  

03/11/13 : Korhoenstappers Oud-Turnhout :

02/11/13 : Kwik Bornem te Wintam :  

02/11/13 : Florastappers te Gentbrugge :

01/11/13 : Buitenbeentjes te Merendree :

31/10/13 : Egmont Zottegem :   

29/10/13 : Hanske De Krijger te Ename : 

27/10/13 : wsv Wetteren :

27/10/13 : Reynaertstappers te Lokeren :  

26/10/13 : Marcheurs de la Sylle à Enghien :

23/10/13 : Duintrappers Westende :  

22/10/13 : Zandstappers te Lille :

20/10/13 : Heidetochten te Halle :   

20/10/13 : Kadee Bornem :

19/10/13 : De Ranstuilen te Broechem :  

17/10/13 : Vaartlandstappers te Blaasveld :

16/10/13 : Egmont te Erwetegem : 

15/10/13 : Scota Wandelclub te Brasschaat :

13/10/13 : Roosenberg Wandelklub Waasmunster :

09/10/13 : De Grenslopers te Waalre (Nl) :

08/10/13 : Natuurvrienden Deinze :  

06/10/13 : Scheldestappers te Kruishoutem :

04/10/13 : Leopold I Stappers te Leopoldsburg :

29/09/13 : Padstappers te Viane : 

28/09/13 : Land van Rhode te Melle :

26/09/13 : De Noorderkempen Hoogstraten :

25/09/13 : Burchtstappers te Sint-Antelinks : 

22/09/13 : Boerenkrijgstappers te Berlare :   

21/09/13 : Les Marcheurs du Hain à Tangissart :

19/09/13 : Natuurvrienden Zoersel :   

18/09/13 : Egmont te Oombergen :

15/09/13 : Natuurvrienden Deinze :

12/09/13 : Sint-Jansstappers Essen :

08/09/13 : Scheldestappers te Zwalm :

07/09/13 : Heuvellandstappers te Westouter : 

04/09/13 : Durmestappers te Zele :   

03/09/13 : Wandel Mee Ruisbroek :

02/09/13 : De Kwartels te Wachtebeke :

01/09/13 : wsv Schelle :

31/08/13 : Non Plus Ultra Woensdrecht (Nl) :

29/08/13 : De Smokkelaars Stekene : 

28/08/13 : Florastappers te St-Denijs-Westrem : 

25/08/13 : Roal Benti te Sint-Laureins :

24/08/13 : Vierdaagse van de IJzer – dag 4 :   

23/08/13 : Vierdaagse van de IJzer – dag 3 :  

22/08/13 : Vierdaagse van de IJzer – dag 2 :

21/08/13 : Vierdaagse van de IJzer – dag 1 :  

18/08/13 : Horizon Opwijk :

18/08/13 : De Lachende Klomp te Kruibeke :

17/08/13 : Gasthofstappers Sint-Gillis-Waas :

15/08/13 : Wandelclub Beernem :

11/08/13 : Reynaertstappers te Sinaai :

10/08/13 : Lennikse Windheren :

08/08/13 : Wandelclub Beernem :  

06/08/13 : Wandelclub Temse :

04/08/13 : Halfoogstvrienden Bellingen :

03/08/13 : Padstappers te Onkerzele :

30/07/13 : Stormvogels te Den Haan : 

28/07/13 : De Slak Leest :  

27/07/13 : Kadee Bornem te Wintam :  

25/07/13 : Natuurvrienden te Halle-Kempen :

24/07/13 : Omloop Kluisbergen te Zulzeke :

23/07/13 : W.A.K. te Evergem :  

21/07/13 : Kwik Bornem :

20/07/13 : La Caracole Andennaise :

17/07/13 : Egmont te Velzeke :

16/07/13 : Milieu 2000 Lommel :

14/07/13 : wsc Langdorp te Aarschot :

13/07/13 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

08/07/13 : Rust Roest te Dorne :

08/07/13 : wv Roerdal 87 te Sint-Odiliënberg (Nl) :

07/07/13 : Reynaertstappers te Lokeren : 

06/07/13 : Halewijn Zoutleeuw : 

03/07/13 : Padstappers te Bever : 

30/06/13 : Kleitrappers Terhagen :

29/06/13 : Waterhoekstappers te Avelgem :

27/06/13 : MESA à Houffalize : 

26/06/13 : MESA à Sainte-Ode :   

25/06/13 : MESA à Marche-en-Famenne :  

23/06/13 : Chatons Ronse :

22/06/13 : Ijsetrippers te Jezus-Eik :

22/06/13 : Vreugdestappers te Tervuren :

19/06/13 : Egmont Zottegem :    

18/06/13 : Scota Wandelclub Schoten :

16/06/13 : Gasthofstappers De Klinge : 

15/06/13 : De Kwartels te Wachtebeke : 

12/06/13 : Houtheimstappers te Perk :  

12/06/13 : Sportraad Beveren te Kallo :

11/06/13 : Footing Club Fosses-la-Ville :

09/06/13 : Padstappers te Schendelbeke :

09/06/13 : De Lachende Klomp te St-Gillis-Waas :

08/06/13 : Scheldestappers Zingem :    

05/06/13 : Stichting Seuterwandelvierdaagse ’s-Gravendeel (Nl) :

04/06/13 : De Voskes Vosselaar :

02/06/13 : Heidetochten te Strijland-Gooik :  

01/06/13 : wsc Langdorp te Gelrode :

27/05/13 : Aviat te Velm :

26/05/13 : wsv Wetteren :

25/05/13 : Zotte 50 van Gheel :

20/05/13 : Horizon Opwijk te Mazenzele :

19/05/13 : Smokkelaars Stekene : 

18/05/13 : Wandelend Paal te Diest : 

17/05/13 : Wase Steinbockvrienden te Sint-Pauwels :

15/05/13 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove :  

14/05/13 : Scota te Brasschaat :

12/05/13 : Omloop Kluisbergen – dag 2 :

11/05/13 : Omloop Kluisbergen – dag 1 :

09/05/13 : Egmont Zottegem :  

05/05/13 : Wase Steinbockvrienden Sint-Niklaas :

04/05/13 : Scheldestappers te Kruishoutem : 

02/05/13 : Gasthofstappers De Klinge :

01/05/13 : Hermathenae Spa : 

28/04/13 : Everbeekse Wandeltochten te Brakel :

27/04/13 : Postiljon (PWC) te Heusden :  

24/04/13 : De Hopbelletjes Opwijk :  

21/04/13 : Padstappers Geraardsbergen :

20/04/13 : Drevetrotters Zonnebeke : 

17/04/13 : Egmont Zottegem : 

14/04/13 : Sportvrienden te Haaltert :

13/04/13 : Mortier c’est le Pied :

11/04/13 : De Smokkelaars Stekene : 

07/04/13 : De Kwartels te Zelzate : 

06/04/13 : Wandelclub Koekelare :  

03/04/13 : Boerenkrijgstappers te Berlare :  

01/04/13 : Club Marcheurs Playa-Trott Montzen :

31/03/13 : Heidetochten te Gooik :

30/03/13 : Stichting Wandelen 50+ Gennep (Nl) :

28/03/13 : KVG Hoogstraten te Minderhout :

27/03/13 : Scheldestappers Zingem :

24/03/13 : De Stroboeren te Antwerpen-Linkeroever :

23/03/13 : Vier Op Een Rij Zedelgem :

20/03/13 : wsv Egmont te Leeuwergem :

19/03/13 : ‘Op Vrije Voeten’ te Gavere :

17/03/13 : De Mirakelstappers Waregem :

16/03/13 : wk Maldegem :

16/03/13 : Vredeseilanden Oostkamp :

14/03/13 : Land van Rhode te Scheldewindeke :

13/03/13 : Kwik Bornem te Oppuurs :

10/03/13 : Club 76 te Kessel :

09/03/13 : Chatons Ronse : 

05/03/13 : Aviflorastappers Ingelmunster : 

03/03/13 : Nacht van Vlaanderen Torhout :   

03/03/13 : De Smokkelaars Stekene :

02/03/13 : Les Petits Pas Fumalois :

27/02/13 : Padstappers te Ophasselt :

26/02/13 : Blijf Jong Genebos te Engsbergen :

24/02/13 : WSP Heverlee :  

23/02/13 : ’t Hoeksken Hamme te Moerzeke :

21/02/13 : De Witloofstappers te Nederokkerzeel :   

20/02/13 : Egmont te Strijpen : 

17/02/13 : Scheldestappers te Zwalm :

16/02/13 : wsv Baasrode :

15/02/13 : Reynaertstappers te Lokeren :   

14/02/13 : Wandelclub Temse te Tielrode :  

13/02/13 : Trekvogels Boekhoute :

12/02/13 : wsv Wetteren :  

10/02/13 : De Lachende Klomp te Sint-Niklaas : 

09/02/13 : Horizon Opwijk :  

05/02/13 : wsc Langdorp te Rillaar :

03/02/13 : Wase Steinbockvrienden te Sint-Pauwels :

02/02/13 : Gedoviba Olen :  

29/01/13 : wk Werchter te Wezemaal :

27/01/13 : Padstappers Geraardsbergen :

26/01/13 : De Kwartels te Oosteeklo :

21/01/13 : De Trotters Hasselt :

20/01/13 : Kleitrappers te Kessel :

20/01/13 : Dragonders te Lummen :

19/01/13 : wsv Zeldenrust te Axel (Nl) :

16/01/13 : Egmont te Erwetegem : 

13/01/13 : Scheldestappers te Vurste :

12/01/13 : Roal Benti te Eeklo :

09/01/13 : Land van Rhode te Wetteren :

06/01/13 : Gasthofstappers te De Klinge :   

05/01/13 : Herentalse wc te Blauberg :

04/01/13 : Chatons Ronse :

01/01/13 : Nacht van Vlaanderen Torhout :