Christian Boudart

 

Wandelverslagjes in

 

woord decorationen decorationbeeld

 

 

 

 

Overzicht 2013 Aperu 2013

 

 

 

 

29/12/13 : Adeps Ellezelles :

27/12/13 : De Sluisstappers Nieuwenrode :

26/12/13 : Kwik Bornem :

22/12/13 : Adeps Sart-Risbart :

21/12/13 : wsv Olympus 69 Halsteren (Nl) :

15/12/13 : Les Randonneurs du Haut-Escaut Rumes :

14/12/13 : Florastappers Gent :

08/12/13 : Adeps Erquelinnes :

07/12/13 : De Kleitrappers te Lier :

01/12/13 : Adeps Spontin :

24/11/13 : Adeps Ragnies :

23/11/13 : Les Bruyres en Marche Grivegne :

17/11/13 : Adeps Tamines :

16/11/13 : Les Fougnans Chevetogne :

10/11/13 : Wandelclub Tornado Boortmeerbeek :

09/11/13 : Wallonia Namur Wpion :

03/11/13 : De Curieusstappers te Zillebeke :

02/11/13 : Wandelende NoordZee Boys Knokke :

01/11/13 : Motestappers Koekelare :

29/10/13 : Hanske De Krijger te Ename :

26/10/13 : Levenslijn Team Damme te Oostkerke :

13/10/13 : Adeps Neder-Over-Heembeek :

06/10/13 : Scheldestappers te Kruishoutem :

05/10/13 : Mortier cest l Pied Blegny :

28/09/13 : Les Infatigables Goutroux :

27/09/13 : Adeps Belgrade :

21/09/13 : Verdigym Flobecq :

20/09/13 : t Hoeksken Hamme dag 2 :

15/09/13 : Adeps Braffe :

08/09/13 : De Hanestappers te Wenduine :

07/09/13 : Switchback Memorial Maldegem :

01/09/13 : Witloofstappers te Kampenhout :

24/08/13 : Vierdaagse van de IJzer dag 4 :

18/08/13 : De Lachende Klomp te Kruibeke :

17/08/13 : Wandelclub Gistel te Snaaskerke :

15/08/13 : Vlaemsch Huiseke te Zuytpeene (F) :

13/08/13 : Aviflorastappers Ingelmunster :

12/08/13 : W.T.C. Nieuwpoort :

11/08/13 : Nooit Moe te Zillebeke :

10/08/13 : Lennikse Windheren :

05/08/13 : Les Panards Beauraing :

04/08/13 : Les Vaillants Acrenois Bois-de-Lessines :

27/07/13 : Vreugdestappers Huldenberg :

21/07/13 : Witsoone Stappers Krombeke :

20/07/13 : Drevetrotters te Geluveld :

18/07/13 : Michiel Mispelonvrienden te Zarren :

13/07/13 : WNZB Knokke-Heist :

11/07/13 : Wandelclub Beernem :

09/07/13 : WTC Nieuwpoort te Oostduinkerke :

07/07/13 : Hanestappers Den Haan :

06/07/13 : Brugse Metten Wandelclub :

03/07/13 : Les Spitants Wpion :

30/06/13 : Adeps Estaimbourg :

29/06/13 : Vias Promeneurs Lodelinsart :

24/06/13 : Les Tatanes Ailes Leval :

23/06/13 : Adeps Amougies :

16/06/13 : Spoetnikstappers te Middelkerke :

09/06/13 : Adeps Grouville :

08/06/13 : Les Marcheurs de lAmiti Sclayn :

02/06/13 : Sporkin Veurne :

01/06/13 : Natuurvrienden Deinze te Petegem-a/d-Leie :

27/05/13 : Team Levenslijn te Moerkerke :

26/05/13 : Torhoutse Gordel :

25/05/13 : Buskanters Houthulst :

20/05/13 : Brugse Metten Wandelclub te Sint-Kruis :

18/05/13 : De Sportmanvrienden Meulebeke :

12/05/13 : De Frisse Stappers te Sint-Andries :

11/05/13 : Wandelclub Koekelare te Ichtegem :

09/05/13 : Vlaemsch Huiseke te Berthen (F) :

04/05/13 : Tweedaagse van Blankenberge :

01/05/13 : Roal Benti Sint-Jan-In-Eremo :

27/04/13 : Postiljon (PWC) te Heusden :

21/04/13 : wrc Manke Fiel Asse :

20/04/13 : Section Marche S.T.I.B. Auderghem :

13/04/13 : Les Sans Soucis Thulin :

01/04/13 : Adeps Kain :

31/03/13 : Club Marcheurs Playa-Trott Montzen :

30/03/13 : Kleitrappers Terhagen :

24/03/13 : Adeps Linkebeek (Holleken) :

17/03/13 : Les Marcheurs du Hain Ophain :

16/03/13 : Les Djoyeus da Tultay Hody :

10/03/13 : Adeps Genval :

09/03/13 : Les Tchots Leernes :

23/02/13 : Les XII de Marcinelle Nalinnes :

17/02/13 : Halfoogstvrienden te Elingen :

16/02/13 : Marcheurs de la Famenne On :

15/02/13 : La Godasse Faytoise Feluy :

14/02/13 : Wandelclub Temse te Tielrode :

10/02/13 : Adeps Meslin-lEvque :

03/02/13 : Les Gratte-Pavs Solre-sur-Sambre :

02/02/13 : La Savate Alleuroise Ans-Loncin :

26/01/13 : Guldenbergstappers Wevelgem :

19/01/13 : Verdigym Collines Flobecq :

18/01/13 : Bosdravers Eksel :

13/01/13 : Adeps Nivelles :

12/01/13 : De Lustige Stappers te Herselt :

05/01/13 : Les Pimpons Meux :

04/01/13 : Chatons Ronse :

03/01/13 : De Rakkers te Bolderberg :